Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Bilgi Paylaşım Başlığı

Loex

Öne çıkan mesajlar

Bana pvp icin build yapabilecek var mi? PvE de tank olarak Kanuni'nin önceki sayfalarda verdiği buildi kullanıyorum. Şimdiye kadar hiç zorluk çekmedim fakat PvP'ye gelince iş değişiyor. Warriorluğumdan utanıyorum bildiğiniz :)
http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0chAE.EMRhsomozbz.x0V.xE0V0z0c

Pvp buildde Champ-Paragon-Riftblade gidiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

kanuni teşekkürler build için
barathum sen de pvp buildini linkleyebilir misin? (rb champ para için)

Mardox talent atayımda ben kafama göre veriyorum hem pvp hem pve(outdoorda gank yemeyelim diye).LvL 50 olunca değiştiricem talenti. http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0cLku.m.Eh0zqo0rz.m

Crit sorunu var şu an lvl 26 yım sadece %5 crit var.Birazdaha crit vurabilsem champta baya damage çıkacak.
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler bara :)
bende de benzer şekilde, ama take no prisoners yerine dont make me angry'ye verdim. güzel iş yapıyor pvp'de. bi de paragorndan armor ignore değil de parry'ye verdim. şimdi vindicator aldım muhtemelen rb veya paragonu kaldırcam.
pve için ayrı soul aldım. kanuni gibi yapıp hem instancelara tank olup hem de aoe ile level kasmak mantıklı gibi

edit: bir de pvp'de paragon'daki predictable movements melee'ye karşı ezici üstünlük sağlıyor ve sadece 6 skill point. üzerine +3% crit bonusu way of river şukela.
Sosyal ağlarda paylaş

Mardox inan crit vurabilsem bende ''dont make me angry e vericektim'' critim çok az ya pvp de 15 vuruştan 2-3 tane crit görüyorum.

Şimdi 2. soulu öğrendim.Vindicator'u aldım.2. soulumu full pvp yapıcam.Bu linkteki soulumu yine bırakıcam çünkü outdoor pvpside yapmak istiyorum ama aynı zamanda mobta kesmek istiyorum sagfsgfgds.
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru ya ben yanlış okudum onu.Guild içinde konuştuk bugün.Oyunda okadar çok range var ki bull rush atıp vurabildiğin kadar vurup ölüyorsun zaten.wf lerde bugün yine kesip kesip öldüm birilerini.O yüzden full burst damage gidiyorum ben.Eğer pek wf yapmadıysan özellikle codexte göreceksin nefes aldırmıyolar mleeye.Bugün 5 guardian çıkmışlar tepeye sıyırtıyolar,dedim arkalarından dolaşayım,dolaştım chargeladım hop aşşağı attılar beni aşağıda tecavüz sonra :D

Ama champion çok zevkli.Şu buildle 50 hp den full hp adamları neler vurup kestim ben biliyorum :D Bugün inanılmaz eğlendim black gardenda.Bladefury geldi fena aoe damage çakıyorum bazen 3 kişi mal mal yanyana dururlarken aynı anda ölüyolar falan :)
Sosyal ağlarda paylaş

@bara trauma varken vindi'de lingering wounds gereksiz gibi geldi bana... ama trauma 15. skillde açılıyor olması da dez avantaj tabii

@loex denicem çok iyi bi build gibi görünüyor. sonuçta 2si de magic dps olduğu için birbirini buffluyor reaver/rb yanina da charge için champ.
yalnız pvp'de championdan vazgeçemiiyom :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mardox Trauma lvl 50 de geliyor.Ben daha lvl 27 yim :) ve pvp soula ne yazikki 50 ye kadar 5 ten fazla soul point veremiyoruz.Şu an guildçe premade tarzı wf takımı kurmaya başladık.Başka türlü codex kazanamıyor defiant.Lingering wounds baya işe yarıyor.Proper timing i açtım.Healera yada healladığı kişiye bitane crit patlatıyosun properla birlikte acayip fark ediyo.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

@loex denicem çok iyi bi build gibi görünüyor. sonuçta 2si de magic dps olduğu için birbirini buffluyor reaver/rb yanina da charge için champ.

warlord un %5hit debuffı dunegoen da pve vs de falan önemli bence
Sosyal ağlarda paylaş

Loex said:

mardox said:

warlord un %5hit debuffı dunegoen da pve vs de falan önemli bence

Off benim build'i yapmislar birde guide koymuslar. Ben warlord yerine voidknight koymustum. 5% spell dmg. reduction bence daha iyi.
Warfront'larda dps'de ilk 3 den assagi inmiyorum. Self healing sayesinde dusmanin tam merkezine giriyorum beni cikaramiyorlar. Build aoe agirlikli oldugundan 1vs1 de o kadar iyi degil.
Yalniz build'de eksikler var. Riftblade degil Reaver agirlikli gitmek lazim. O zaman aoe daha iyi tankliyorsunuz. En kisa surede Creeping death ile master of the abbys ve ustundeki cd azaltan puanlar alinmali, Creeping death ayni zamanda healliyor sizi tooltip'lerde bu yazmiyor. Reaver tamamlaninca dmg arttirmak icin riftblade'e vermeye baslanmali.
Sosyal ağlarda paylaş

http://rift.zam.com/en/stc.html?t=1chAE.Eh0h00VszM.Euqx0hk0bo.x

alın bunu deneyin ben böle lvl kastım. gerci warlorda hic vermedim. 5 puanıda reaverrda power from the masses a verebilirsiniz sizin tercihiniz.

reaverdan aoe soul sickness-master of the abyss ve creeping death heal eder sizi. aynı zamanda paladinde blockladiginizda balance of power ile geri iade ettginizi dmg kadarda heal alırsınız "tip the balance" ile. 5-6 mobu rahatca alırsınız. ancak bu buildin kötü yanı 1 mobuda 6 mobuda aynı sürede kesmeniz:P solo moblar sıkıcı olabiliyor:)

ha bide reaverda "grisly works" solo leveling için cok süper bi ability. 6 mob cektiginizde her bi mob öldügünde hp nizin %9 u kadar heal alırsınız. mesela 7k hp varsa 650-700 arası heal olursunuz mob öldügünde. ama bu skill gruplarda calışmıyor sanırım. yani gruptaki birisi mobu keserse heal gelmiyor. killing blowu sizin yapmanız gerekiyor gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

birde bazi ozellikler calismiyor bu warriorda ornegin warlorddaki %5 block veren talen. 3 tane soul denedim hepsi birbirinden farkli en fazla warlord, sonra agirlik paladin, sonra agirlik reaver, warlordda iken almam gereken %5 block hic bir zaman gelmedi hepsinde esit kaliyor.

ana hatlari ile calisiyor hersey ama arada kucuk nesneler yalan. hangisi bilemem ama ben birini yakaladim arti bufflardan biriside calismiyordu yanlis hatirlamiyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...