Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Bilgi Paylaşım Başlığı

Loex

Öne çıkan mesajlar

kanuni calısıyor yaw block hepsinde?
statlardaki block puanı + soullardan aldıgınz block chance

mesela ben benim blockuma bakıyorum. itemlardan surdan burdan gelen bi rakam var %16 ya tekabul ediyor. ama benim blockum %31 zaten o rakamın üzerine gelirsen block %31 (%16+%15) gibi bi ibare var. burda ki 15 %10 paladinden ve %5 warlorddan gelen block işte.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bloack chance ile block özelliğini karıştırmayın. block chance bloklama şansın diğer blokladığın yüzdeye etkiyor. ben de ağırlıklı paladin sonra warlord/reaver gidiyorum. defiant olarak oynuyorum. 41 lvlda rift invasionı sırasında gardiyan raidine yakalandım. beni kesmeleri 10-15 sn aldı. block şansın gözünü seveyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

tamam biliyorum ne nasil isliyor da, sikintim su, ornegin :

paladin 44 reaver 10 warlord 14
reaver 50 paladin 16 void 0
paladin 33 warlord 33 reaver 0

buildlerim var bunlar arasinda gecis yaptigimda en fazla blok sansim 3. soul sisteminde var ama ilk ikisi ile ayni cikiyor char sheetteki blok sansimda.

sallamasyon attim o soul rakamlarini ornek vereyim diye. ikinci ornekte warlord yok ornegin ama onun blok sansi 3. ile ayni ?? mantiken en kotu %5 fazla olmasi gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

belki benim karakter buglida olabilir cunku level 40 ustunde nedense tum quest npcleri bana yesilken yanlarina gelince bana saldirmaya basliyorlardi. 50 ye kadar boyle sacma sapan iskenceler cektim, anca log out log in olunca akillari baslarina geliyor, normal questlerimi verip yenilerini aliyordum. serseriler.
Sosyal ağlarda paylaş

kanuni abii, çok hızlı lvl kasmışsın. bazı şeyleri inceleyememişsin. kamplardaki guardların sana dalma nedeni warlordun kuru kafa simgeli buffı. ondan ötürü sana dalıyorlar. adamların attack powerını düşürüyorsun. bu arada hemen hemen full paladin buildımla (41 lvl) 43 lvl rouge u kestim. çeyrek canım yokken beni ganklemeye kalktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben paladinden nefret ettiğim için,warlord reaver main yaptım.Paladine sadece 8 soul point verdim.Benden talent isteyen arkadaşlara tavsiyem reavera gidin warlordada bi 16+ point falan verin.Çok rahatım ya aç aoe skilli 3-4 mobu topla birine 3 dotu diz diğerlerinede bulaşsın başla spama.Championla epic axele bile lvl 36 da mob keserken karpuz gibi yarılıyordum.Artık su içmiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

ulen yavas oynuyonuzda ne oluyor :)

o buff in combat bir buff, saldiri baslamadan aktif olamaz, anca enemy dalarsa veya siz dalarsaniz combat acilir ve buff aktive olur bu 1 , ikincisi log out log in olunca hala uzerinizde, diyorum ki log out log in olunca npcler normale donuyor bu iki, guardlar dalmiyor quest npcler daliyor bu 3, at uzerinde gittigimde bazen daliyorlar sonra yayan gidince dalmiyorlar bu 4...

sallamayin yani :)

dunyada hangi oyunda friendly npcleri birden saldirgan yapan buff gordunuz :)

hizli levelledik ama yavas levelleyenleride goruyoruz :D

girdim oyuna check ettim dedim acaba dogrumu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Raver/rift Blade leveling, Tank Build'im (Tank biraz basit instance'lar icin paladin'den fazla dmg. aliyor sanirim)
http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0cLAg.EGo00cM0z.EuqtuzkVfo
Riftblade'in ilk puanlari nonpysical dmg.i arttiriyor yani reaver dot'larinizi. Buda healing'inizi arttiriyor. Reaver da dot' dmg. arttiriyor ki buda fireburst skillini etkiliyor.
Reaver agirlikli gidin artanlari riftblade'e verin.

Coklu mob icin :
Flame Spear ile kosup moblari toplayin. Dot'lari aoe atin. 3 point oldugunda Cyclone Strike. Thunder strike x3. Cyclone strike. Aoe dot'lar......
Tek mob icin:
Dot'lar, Flame Spear,Fiery Burst.

Pvp'de caster'larin oldugu en kalabalik yere dalin. Aoe dotlari atin. Flame spear ve fiery brust'le baski kurun.
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Ben paladinden nefret ettiğim için,warlord reaver main yaptım.Paladine sadece 8 soul point verdim.Benden talent isteyen arkadaşlara tavsiyem reavera gidin warlordada bi 16+ point falan verin.Çok rahatım ya aç aoe skilli 3-4 mobu topla birine 3 dotu diz diğerlerinede bulaşsın başla spama.Championla epic axele bile lvl 36 da mob keserken karpuz gibi yarılıyordum.Artık su içmiyorum :D

championla 15-20 mobda bir su içiyorum bende 36 da epic silah var bendede

ama şu tank olayını deniycem de tank itemi yok bide çok üşeniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

single target Dps de rift warrior mu daha iyi champion mu sizde, bana Rift gibi geliyor ama emin olamadım (fire spam dodge parry derdi olmadan), birde Rift in spell (mi?) damageları neyle modifiye oluyor, orn wisdom spell power lı cleric gear ları giysek Rift war. spell damage artarmı ?

champion sinlge target değil. ben hep toplayıp kesiyorum özellikle zindanlarda sağlam bir paladinin arkasında esas işi champion görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarıdaki mesajımı silmek istiyorum.Riftblade eskiye göre baya bi ölmüş.Flamespeara gelen 6sn cd den sonra baya bi baydı beni mob kesmesi.Champion desen eski riftblade e göre mobu kesmesi 2 saat alıyor ve sürekli hp gidiyor.Feci baydım lvl kasamıyorum mage falan mı açsam :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...