Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Bilgi Paylaşım Başlığı

Loex

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:

aquila said:

Reaverla paladin baya bi skilli ayni, cok anlamsiz. Paladin, support olan bi de magic icin olan tam tank olur gibi.

Paladinden sheild olan skill lari aldım, reaver dan da dot ları, süper oldu gibi kağıt üzerinde, daha denemedim.

en iyi tan reaver / paladin / void knight oluyo her türlü. void knighta skill vermedim daha ama sağlam tanklıyo yine de
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin agacindaki Reverent Protection yerine Balance of power ve ustundeki alinmali bence. Reverent'in cd'si 3 dakika. 3 dakikada 700 dmg. cok dusuk bir rakam. Ornegin Rever'daki Soul sickness (lvl31 im) her saniye 65 healliyor beni. Surekli refrehliyebiliyorsun arti Plague binger ile 5 moba daha atabiliyorsun. saniyede 65x5 healliyor.
Full paladin Reaver yada Paladin Warlord git bence.
Paladin en iyi tank agacina sahip. Ben Reaver gidiyorum. Biraz Cok dmg. aliyorum ama paladin istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Paladin agacindaki Reverent Protection yerine Balance of power ve ustundeki alinmali bence. Reverent'in cd'si 3 dakika. 3 dakikada 700 dmg. cok dusuk bir rakam. Ornegin Rever'daki Soul sickness (lvl31 im) her saniye 65 healliyor beni. Surekli refrehliyebiliyorsun arti Plague binger ile 5 moba daha atabiliyorsun. saniyede 65x5 healliyor.
Full paladin Reaver yada Paladin Warlord git bence.
Paladin en iyi tank agacina sahip. Ben Reaver gidiyorum. Biraz Cok dmg. aliyorum ama paladin istemiyorum.

reverant 1250 damage kesiyor level 50 de, tek el silah ile ne vuracaksin ki seni healleyecek hemde yarisini ? hani moblar vursa anlarim, pek bir faydasini gormedim onuda kullandim denedim. balance of powerdan bahsettim.

reaver konusunda bilgim yok acikcasi. su anda 3. soulu aldim reaver yapacagim, paladin de belki area coklu moblarda sorun oluyor olabilir eminde degilim acikcasi simdi reaver yaptim onda da aman aman coklu mob tauntlama yok nerdeyse ayni paladin.. realitede ne olack gorecegiz bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an riftblade/champion/paragon oynuyorum(LvL 21).PvP de roguelar ve clothların içinden geçiyorum,eğer arkalarında healerları yoksa fena eğleniyorum.Mob keserkende rahatım.

Fakat geçen gün bir IT yapalım dedik guildden adam gelmese 2 saat daha tank arardık herhalde.Kanuniyi dinleyip Reaver olucam sanırım yoksa dungeon yalan :D
Sosyal ağlarda paylaş

http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0cA__.Euqx0hz

yanlarina ne koyarsan koy, topla moblari, spread et dotlari sonra %100 canla cik git.

level 50 ye kadar yapmadim en elzemleri, dotlari coklu moblara gonderen skill, dotlarin self heale donmesini ve bunu arttiran skill, damage reduction, dot action point dusurme, level 21-22 arasina geldiginizde bunlari almis olursunuz zaten.

cookie cutter oldun ciktin sonrasinda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...