Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Bilgi Paylaşım Başlığı

Loex

Öne çıkan mesajlar

ilk izlenim gayet iyi. hatta reaverdan dot heali 550 den 5150 ye cıkaramadım hemnüz. buna ragmen tank specle dps de 3. yüm:) ve yatmiyorum hemen paladin+reaver dan %18 spell dmg reduce ve void knighttan 0 puanda gelen void aura(%5 non-pyshical dmg absorb)

lag da oynamama ragmen begendim. aksam denicem yine:)

build paladin/reaver/void knight. ama vk ya puan veremedim hic. hepsini pala+reavera verdim vk yi sadece void aura icin aldim.
Sosyal ağlarda paylaş

warrior Tank olarak fazla damage aldigini dusunen var mi?
lvl 26 'yim. Main Reaver gidiyorum. Aggro tutma derdim hic yok ister 8 mob gelsin. 8 'inede vuruyorum ayni anda. Kimse benden agro calamiyor Ama Health bar gidip gidip geliyor. Lvl daha dusuk belki ilerde item falan daha saglam olurum ama su anda cok dmg. aliyorum gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

buradaki block sistemi farklı bildiginiz üzere. blocklasaniz bile hasarin belli bi kısmını absorb ediyosunuz. tabi bunu güclendirmek mümkün paladin agacı ile. speller blocklanamıyor bu da bizi casterlara karsı cok zayıflatıyor ama onun icinde spell dmg reduce özelliklerine abanabilirsiniz. yapacak fazla bisi yok. max block armor vs alıcaksınız.

ben su an lvl 39 um. dungeonlar dısında pve de dps build gidiyodum ama artık paladin/reaver gidiyorum. paladinden ve reaverdan self heale abandım. 4-5 mob cekiyorum full health cıkıyorum:)dotlarda öldürüyorum mobları ve pvp de de bu buildi kullanıyorum. keza grup pvp oldugundan aoe dotla heal alıyorum ölmem pure tanka göre daha uzun sürüyor ve dmg de veriyorum range olarak:)
Sosyal ağlarda paylaş

leveling için uygun build nası bişi olur ki? rift.zam'dan bakıorumda karar veremedim bi türlü yada pvp için de aynı şey var tabi :)

ps: paslanmısım arkadas wow'da yaratıcılıgım bitmiş.. karar veremiorum soullara amelsiz gibi suda olsun buda olsun derken hiç birine veremiorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam peki ama sorun mu bu? Statlar kendi geliyor, onun dışında yapılabilecek şey str veren plate yerine daha uygun itemlar aramak olacak. Eğer bu kadarsa sorun sadece rift bi build ile fantazi yapılabilir. mi işte ?
En son wow oynadığımda holy paladin ile caster dps kasiyordum.
Severim lamer fantazisi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...