Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Vengeance (2012) - Starz

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

mira'nın ölmesi iyi oldu ya. yapay disleriyle cok iticiydi. rol de yapamıyor zaten. ama naevia'dan iyidir yine de.

bu sezonda spartacus'ten sonra en boktan replace naevia olmus. tez zamanda onun da olmesi gerek. gerci diger sezona kaldı artık. ya da baska bi kadın bulsunlar oynayacak.

Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Oenomaus ve Gannicus'un kaderi

Yaralanan Oenomaus bence kısa süre sonra daha ağır yaralarla hakkın rahmetine kavuşacak, ölürken de Gannicus'a seni affettim gardaş diyecek, bunun üzerine Gannicus rage olup katliam yapacak, ama kısa süre sonra o da dalga dalga gelen düşman tarafından biçilcek.
Fix kardeşlik senaryosu olarak bundan farklı bişi çıkacağını düşünmüyorum.

aquila said:

3u birlikte romayi yikip, kendi imparatorluklarini kurucaklar.

copry said:

yakın zamanda ölemez çünkü tarihte daha çooook savaşıyo spartacusun yanıında. Ama en sonunda öyle olabilir

cetoritto said:

son ana kadar kalacak 4 karakter var...spartacus, crixus, onemaus, preator. gerisi her an gidebilir bu dizide.

el cevab;

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız cidden doctore reyizi çok harcadılar be, önümüzdeki sezonda gannicusla brolukta çığır açıp last stand tadında bi dövüş sırasında beraber ölselerdi man tears dökülürdü şarıl şarıl, şimdi anca "ha? noldu şimdi?" dedim kaldım

hatta şöyle oldum

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/431473_10150597646741778_318898231777_9034085_260411531_n.jpg

ama mira'nın ölümü yerinde oldu mesela çok baymıştı o
ashur da gidiciydi bariz, zaten glaber ve çevresindekiler komple gitti resmen temiz bi sayfa açtılar eauh

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...