Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Franchise Önerileri

Jeeztro

Öne çıkan mesajlar

gıdanın her zaman her türlü gideri vardır ama restorant olayı sıkıntılı bence..

Starbucks tarzı bi yer aç dicem ama starbucks herkese isim hakkı vermiyor ve çok pahalı diye biliyorum ( bi ara bizde annemle düşünmüştük , ordan biliyorum ). Ama türk versiyonu olan kahve dünyası işine girebilirsin belki..

Quick olayına gelince, Mc Donalds'tan daha iyi değil bence, bi kere daha pahalı mc donaldstan=) ama lezzet 10 numara katılmamak elde değil.. Ancak bence türkiyede tutmaz. Çünkü Türkiye'de ben daha hiç Quick görmedim ve biraz sıradan hamburgerci izlenimi verir..

Nargile kafe işine gir derim, iyi kötü bi reklamla, mekanın iyi olursa iyi para kırarsın ama dikkat et açacağın mekan ne kro apaçi mekanı olsun ne de çok elitiz takılan insanların mekanı olsun.. Kısaca fiyatlraın ne aşırı pahalı olsun nede çok ucuz ;)
Sosyal ağlarda paylaş

aga sigara yasağından sonra nargile cafe tarzı yerler köşe oldu yalnız, özellikle yasağın ilk zamanlarında

herifler yasanın buglarını kullanarak kapalı mekanda fosur fosur nargile içirdiler. Hatta halen içiliyor mekanı belirli şartlara uydurursan, halen deli gibi satılıyor.

Benim arkadaşlar var misal, sigara içemiyorlar diye nargileyi yanına dayayan asdfdsa
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Aket-Atum said:

Pariste 2 gundur quick diye bir fast foodcuda yemek yiyorum. Franchiselari var midir yok mudur bilemem ama mcdonalds ve burger king quickin yaninda solda sifir kalir valla. onu bir arastir istersen.

http://groupe.quick.fr/fr/la-franchise

galiba dışarı vermiyorlar
galiba belçika kökenliymişler..

In 1997, Burger King left France and Quick purchased a number of its former restaurants.
burada sağlam gol atmışlar sdfsdfsdf

eahahahhahha şimdi komik olmuş

En çok bana soracaksınız Belçikayı en çok banaaaaa

Evet kendisi Belçikanın Burgerı. İyi de yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dunkinden ziyade Crispy Cream'e bir bak derim yavaş yavaş her yere yayılıyor ver bir çok yerde iyi müşteri topluyor. En basidinden geçin benim oturduğum yerde (yakın çevrede hiç restaurant vb.. şeyler yok nitekim ihtiyaç ya da bir talep de yoktu)açtılar ve anında doldurdular.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

of be abi benim bi fikrim var ve tek dükkan için 20k ya ihtiyacım var. kar marjı yüzde 1000 falan ana ürünün
ortak olalım lan sermaye senden işçilik falan benden. ama parayı almadan fikri söylemem yani karşılıklı güven çok önemli

Kavuniçi dondurma mı?
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar parayi tek bir seye yatirma derim markasi toplistlerde yoksa onun yerine kendi yerini ac yada 2-3 franchise gir boyle risk dagilmis olur...

Edit: Ayrica Mc yada BurgerKing fln acacagin yere gelip ayak sayimi fln yapiyorlardi bir donem sayet kalabalik bir nokta degilse ztn parasiylada olsa vermiyorlar franchising. Halen oylemi bilemiyorum tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...