Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Valve & Steam Karı Uçuşlarda

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Adamlar hakediyor her kuruşunu şu yılbaşı günü kaçımızın kredi kartı sınırı doldu kaçımız offf şunuda alacaktım diye hayıflandı.Kaç yıllık korsan oyuncuları orjinal oyuncu yaptı bakınız ben.Orjinale para mı verilir derken kaç tane sadece single player oynanan oyun aldım.Achivement olayları süper insanı oynamaya hırslandırıyorlar indirimleri güzel.Tek hoşuma gitmeyen yani pre-order yapıyoruz ama çıkış gününden 3 gün sonra indirmeye başlıyoruz.Kutu alamamız ve kutu oyunla steam oyunu arasında fark olmaması.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende tek account ile her bilgisayarda erişim sağlayabildiğim için tercih ediyorum. Tabi birde indirimleri, kampanyaları fantastik. EA downloader'da kullanıyorum ama o 2. planda kalıyor. Steam in tek uyuz olduğum tarafı patchlerin geç gelmesi ve bir sorun olduğunda çözüme kavuşmaması, mesela Dragon Age'i steam den alanlar DLC'leri bir türlü yükleyemezken diğerlerinde bir sorun olmadan rahat rahat yüklendi. Adamlarda hiç uğraşıp sorunu çözmedi DA2 çıkacak ama hala DA'da DLC'ler yüklenmiyor. Sırf bu yüzden DA2'yi almayabilirim, bakarsın yine aynı hata hortlar, nemelazım.
Sosyal ağlarda paylaş

lol öte yanda activisionblizzard sc2, call of duty, wow:cata hepsinin bir arada çıktığı ve rekor gelir elde ettiği 2010'u zarar ederek kapadı.

düşünün artık nasıl bi gider var şirkette, bu kadar oyun bile kar ettiremedi. hemen guitar hero studyosunu kapadılar. işçi çıkartcaklarmış falan.

blizzardla birleşmeseler batardı activision 2 seneye çok net.
Sosyal ağlarda paylaş

Mine said:

Myshkin said:

Sam said:

tdk sağolsun gereksiz bir 'şapka devrimi' yaptı dilimizde, normal.

pardon?

kâr -> kar

http://tdkterim.gov.tr/seslisozluk/?kategori=yazimay&kelimesec=037143

o işaret bütün kelimelerde kalkmadı. kökene göre konuyor veya kalkıyor. kâr, kâr diye yazılır, kar diye değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...