Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Dekolte giyene tecavüz ederler'

mokoko

Öne çıkan mesajlar

kinetik said:

Rewendor said:

bu düşünce yapısıyla insanlığa hakaret ediyorsun, en azından son 100 yıllık bir gelişim sürecine hakaret ediyorsun daha kime edecen :(

daha açık olurmusun

Daha açığı şöyle, 100 sene önce baskın olan bir düşünce yapısını sürdürüyorsun, haliyle 100 senedir gelişen ilerleyen insanlığa, çağdaşlığa, kadın haklarına, insan haklarına, düşünce yapısına ve sosyal-kültürel ilerlemeye karşı çıkıyorsun. Bunu desteklemek için de seninle aynı düşünce yapısına sahip, bunun için de yaptıkları şeyleri haklı ve normal (en azından yapılmaya müsait) gören insanların (yedikleri halt belli olduğu için haber olmuş) haberlerini örnek olarak sunuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

kinetik said:

tartışmasını bilmeyenler hakaret eder pasta öğren. bak ben kimseye hakaret etmiyorum

dinimle, yaşımla uğraşacağına ortadaki konu ile uğraş

senin nefes alman hakaret şu yaptıklarına bakılırsa

nefesim dinim yaşım değil sorulara cevap verirseniz iyi olurdu.

böyle işte siz gibi düşünmeyenleri hemen dışlamaya çalışıyorsunuz. hakaretler hava da uçuşuyor. siz olması gereken bir insan modeli üzerinden konuşuyorsunuz ben ise haberler le resimlerle destekleyerek olan örnekler üzerinden konuşuyorum.
bu örnekler için yorgan mı yakalım derseniz ufacık bir sinek kocaman yemek için bile iştah kaçırıcı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kinetix said:

Aluriel said:

kinetik said:

tartışmasını bilmeyenler hakaret eder pasta öğren. bak ben kimseye hakaret etmiyorum

dinimle, yaşımla uğraşacağına ortadaki konu ile uğraş

senin nefes alman hakaret şu yaptıklarına bakılırsa

nefesim dinim yaşım değil sorulara cevap verirseniz iyi olurdu.

böyle işte siz gibi düşünmeyenleri hemen dışlamaya çalışıyorsunuz. hakaretler hava da uçuşuyor. siz olması gereken bir insan modeli üzerinden konuşuyorsunuz ben ise haberler le resimlerle destekleyerek olan örnekler üzerinden konuşuyorum.
bu örnekler için yorgan mı yakalım derseniz ufacık bir sinek kocaman yemek için bile iştah kaçırıcı oluyor.

sorulara cevap verdik, hatta sorularındaki saçma ve yanlış kısımları da söyledik, hala inatla papağan gibi sorulara cevap verin diyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...