Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

benim bittiğim an şu andır sedat abi

Sufi

Öne çıkan mesajlar

"benim bittiğim an şu andır sedat abi...
bitirdin beni sedat abi..."

bu nasıl vurgudur kardeşim, nasıl performanstır? 2 senedir gözümüze dayatılan saçma sapan hazırkart-sarsak kız reklamlarını nasıl bir kurtarıştır?

şaban kızın at tepesinde gelip detone ötesi sesiyle reklamın içine kakasını yaptığı bölümler reklamın kalitesini düşürse de o bölümleri ignore ettiğimizde önümüze mükemmel bir reklam çıkıyor. tabi başarının tamamı sarışın çocuğun performansıdır demek yanlış olmaz. sedat abi tiplemesi de çılgın görünmesine rağmen artık klasikleşmiş olduğu için çok dikkat çekici değil. ayrıca sedat abi çok babacan gösterilmeye çalışılsa da gönül rahatlığıyla "yemezler koçum" dedirtecek bir tipleme olmuş :)

bu arada sarışın çocuk, sinan çetin'in oğlu. sedat abi ise afm sinemalarının sahibi sedat aydemir.[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2004
Sosyal ağlarda paylaş

süfer bir vurgu olmuş, ben ilk izlediğimde kopmuştum, at üstündeki özgür kızımızdan daha güsel, bi de reklamda hazır kart ile ilgili söylenenler gerçekse iyi olmuş derim.[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

"benim bittiğim an şu andır sedat abi..." cümlesini Nil Karaibrahedehödö geldiğinde söyleseymiş daha yerine olurmuş çünkü reklamın bittiği an o andır..[signature][hline]Prawler, 29 Ağustos 2004 20:17 tarihinde demiş ki:
Bu konuda diyecek birşeyim kalmadı
Yapacak birşey de..
Tek gecelik ilişkilerin adamı olacam sanırım sadece
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 30 Ağustos 2004 13:16 tarihinde demiş ki:
"benim bittiğim an şu andır sedat abi..." cümlesini Nil Karaibrahedehödö geldiğinde söyleseymiş daha yerine olurmuş çünkü reklamın bittiği an o andır..
doğru valla:D[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2004
Sosyal ağlarda paylaş

Özgür Kız Değil Özürlü Kız Ya Bence Reklamı Maf Eden O ..
Ama Bence Çok Şeker bi Reklam Olmuş.Özgür Kızı Çıkarırsak ..[signature][hline]--------------
-[b]| A/P 07 |
-
--------------
[/b]

Look for the girl with the broken smile
Ask her if she wants to stay awhile
And she will be loved
She will be loved..

Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa güzel bir hazırkart reklamı yaptıklarını düşünerek seyrederken deus ex machina misali damlayan özgür kız verdiğim puanların %50'sini, şarkısı ise %25'ini geri aldırdı.. :horace:[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

O reklamdaki Sedat Abi Türkiye'deki AFM Salonlarının sahibi milyon dolarlık bi işadamıymış bu arada. Bir de bu reklamdan 50bin $ almış.[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 31 Ağustos 2004 14:48 tarihinde demiş ki:
deus ex machina misali damlayan özgür kız...

puhaha süpersin sam!

bu arada kız sübyancı mıdır nedir çözemedim ben, türk aile ve ahlak yapısına uygun değil bu reklam! :)[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

çocuk hakikaten tvlerde salak gibi rol yapanlara benzemiyor.hafif makoli kalkin tipi var.ama kopartıyo.güzel rol yapıyo.izliyorum paso görünce reklamı[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...