Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

naparsam yapayım..

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

7.30-8.30 arası uyanıyorum:(
abi ölücem evet burası böyle topic doldu farkındayım finallerin bitmesiyle herkes toparlayamadı büyük ihtimal ama benimki pek bi fena gibi ya.

ya 2 haftadır böyleyim nerdeyse.
gece 5de yatayım 7.30 8de kalkıyorum. 12de yatayım 3de uyanıyorum yine uyuyorum 6 gibi 8 de kalkıyorum. böyle aptaldı işte düzen dedim ben bunu düzelteyim böyle olmucak;
dayandım bi gün akşama kadar gece uyumayıp, hop 11de yattım sabah 7.30 da kalktım e iyi güzel derken öbür gün 1de uyudum yine 8de ayaktayım :S

en fenası:
dün 3de uyudum arkadaşla takıldık falan. ve evet bakınız saate: yarım saat önce uyanıp evime geldim ve artık bu topiği açmanın vakti geldi dedim.

ya bu ne böyle:( düzenli spor yapan, japon savunma sanatlarına giden falan biriydim 2 haftadır mal gibi uyuklamaktan başka bişi yapamadım:(

sizce n'apılabilir böyle bi durumda yahu, vallaha çok mutsuzum :(

ayrıca sevgililer günü uğraştığım şeye bak diye düşünmüyor da değilim;
kısaca durumumu özetleyen bişey hazırladım bu sebeple:

http://i11.photobucket.com/albums/a181/karabuz/tumblr_lcxjo18K8F1qdjgydo1_500-1.png
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

sorun nerden ben onu çözemedim
sabah 7.30-8'de uyanmak gibi güzel bişey mi var abi

abi bence de mükemmel bişey ama 2de yattım ve 7de kalktım uykumu alamadan uyanıyorum işte yani bi acaiplik var 5 saat uykuyla kim uyanır ben ki 10-12 saat uyuyan bir adamımdır.

bi de akşam 10 gibi başlıyo uyku bastırmaya böyle bişey var işimiz vardı da 2ye kadar 3 kahveyle anca dayandım yaw:(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...