Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocuk tecavüzüne 'hadım' önerisi

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

trollükle alakası yok bunun arkadaşım biz burda onu alıntılayarak ne gibi bi trollük amaçlayabilirizki.
ha alıntılamışım ha alıntılayıp altına +1 yazmışım.
pramit "sayfa düzenini" bozmama şartıyla yasak değil diye biliyorum ben. hani 10 15 kere yaparlar da sayfa düzeni kayar ya o yani.

ayrıca bu tarz ciddi bir konu da trollenmez.

neyse konuyu dagıtmaya gerek yok.
trollük lafını duyunca yazdım bunu ayrıca.

iyi forumlar
Sosyal ağlarda paylaş

e be abicim sen de ne alıngan çıktın lan..

bebeğe anlatır gibi açıklamaktan da nasıl tiksinirim anlatamam
said:
devamı gelmeden ben söleyim de..

devamı.. yani bundan sonrası demek.. yani senin alıntıladığını altıntılayanlar olursa sıkıntı olur demek..

sen gelmişsin "bana ördek dediler!!!" diye velvele yapıyorsun burada..

yok yazıları da türkçe yazıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Seri cinayet yaptığında da asıcaksın işte
Adam gibi işleyebilecek olsa bazı haller dışında (trafik kazası, kaza, nefsi müdaafa vs) cinayeti de idam ile cezalandırmak lazım. Da bunu bi şekilde kullanabilir başa gelen hükümetler, o yüzden bu bayaa sakat. Çük yine bi derece de.

Seri katilmiş vs vs, yok abi yani, eğer insan hakları hede hödösünde yaşama hakkı diye bi hak varsa, önce o katilin aldığı canların hakkı var. Onlar ölüp giderken burdaki itoğlu iti hapiste yatırmaya gerek yok. KIsadan ver hükmünü, davayı öbür tarafta halletsinler.
Sosyal ağlarda paylaş

oh ne guzel, adamın insallık hakkını elinden al, vucudunun bütünlüğünü ihlal et, suca sürükle, ilacın yan ekkisiyle i sürü hastalığa sebep ol, hormonal bozukluğa sebep ol, psikolojisini boz suca sürükle, sonrada suc işliyince idam et.

hak hukuk öğrenin biraz yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de, en başından ben mi alıyorum beynini kullanma yetisini de çocuğa tecavüz ediyor?

Bi problem görüyorsa hastanelerin ruh ve sinir hastalıkları bölümlerine başvuracak, çocuk taciz etmeyecek.

Ben 2 şeyde hak hukuk düşünemiyorum, biri çocuk tacizi, diğeri az önce bahsettiklerim dışında (kaza, nefsi müdaafa vs) adam öldürmek. Yemişim öyle hukuku da.
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın manyağın biri benden haraç istese, üstüne bide bıçak yeyip kan kaybından kalsam orda. Eleman yakalansa falan, hapise attın. E ne oldu bana? 10 yıl sonra hadi koçum bitti senin cezan dediler, çıktı. E ben ne yapıcam. Benim annem babam ne yapacak.

Kaç yıl oldu bilmiyorum, Yiğit Bekçe olayı vardıri hatırlarsınız. Adamlar Gemlikte birini yaralamakla başlayıp o gece 3 cinayet mi ne işlediler gittikleri yol boyunca. E içerdeler, müebbet. Ölenler öldü?

Elemanı çok da iyi tanırım, yemeye ekmek bulmak isteyecek bi adam bile değil. Çalışmaz, kazanmaz, aylak aylak gezerdi taa çocukluğundan beri. E şimdi resmen besliyorsun onu. Çok klişe ama hakikatten öyle. Dışarıdayken bi yararı yoktu memelekte herifin. Gitti 1 adam yaralama + 3 cinayet şuçunu işledi. 3 kişi toprakta, bu ibretor yaşıyor. Bide hapishanede de kral oluyorlar, garibanı haraca bağlıyorlar içeride. E yemişim böyle adaleti abi. Bana ne. Gebersin it.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...