Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kahin!

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

Grudge dinleri tamamen inşa edildikleri şekilde saklasaydık böyle çelişkiler olmazdı..
mucizelerde büyücülük değilmi?
büyü yoktur haramdır inanan günahkardır dio kuran ama mısırdaki firavunların Büyücü oldukları fln yazıyo.. (yada başka bi kitap valla emin deilim).. zaten ezberlenip hatırlanan (kuran) yada 10 tane ayrı çeşidi olan (incil) veya zamanı geçmiş (dileri) dinlerden ne beklersinki?
(her gün 10 rekat namaz kılcağıma o sürede sokak temizlesek türkiye de çöğ kalmaz bea.. yazık iş gücü kaybına)
nerden nereye gelidm :P[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 08 May 2003 23:43 tarihinde demiş ki:
nedir o aciklarmisin plz ?[hline] :hrr:KaRŞıYaKa:hrr:
KARŞIYAKA&BEN

birbirini takip eden üç yüzyılın her birinde başka bir dünyayı fethetmek isteyen birinin çıkacağını öngörüyor: 19. yüzyılda napolyon, 20. yüzyılda hitler, 21. yüzyılda daha çıkmadı. umarım nostradamus yanılır yoksa işimiz var.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bush mu? nostradamus'u mezarında döndüreceksiniz.. :-p[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de adamın tutmamış bir sürü kehaneti de var,kitabını okumuştum küçükken,çok fazla hatırlamıyorum ama Türkiye-Yunanistan arasında bir savaştan falan bahsediyordu 20.yy sonlanmadan önce..[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 08 May 2003 12:56 tarihinde demiş ki:
kahinlerin kehanetleri, kahinin baktigi uzay/zaman noktasindan dunyanin o anki haline ve davranislarina gore ileride olmasi en yuksek ihtimalli seyi soyler. eger o zaman dilimi icerisinde dunyadaki insanlarin secimleri ya da olaylarda buyuk degisiklikler olursa, gelecekteki sonuc degisir ve kahinin kehaneti artik bu evrende gecersiz, ama ancak sahislarin secimlerinin kahinin baktigi zamana uygun ilerledigi bir paralel evrende gecerli hale gelir. neticede nostradamusun kisa vadeli yaptigi kehanetlerden cikmayan olmazken (bkz fransa kralinin olumu) uzun vadeli kehanetlerinden fireler olmustur. (bkz kiyamet).[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

ben okudum sıkıldım adam felsefe ya da bu olayın formülünü ya da hayatını anlatsa daha iyiydi hatta herif büyü ve kehanette nasıl bulunulcaını yazan ve birçok gerçek kehanet kitabını yakmış ölmeden önce hatta herif yaşadıı süre boyunca bi seriyi yazmış soora tamamlamış ve yakmış ölmüş ilginç şeeler war bi de benim tikimde deil harammış flm ben gayet nihilist bi insanım yerim haramı[hline]a dying wish...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...