Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Defne Joy Foster Evinde ölü bulundu?

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

of çok şey batıyor gerçekten.ne güzel laf soktun öyle

cümlemde üzülenler gaydir maldır insan değildir falan dediğimi hatırlamıyorum.kendi düşüncemi söyledim üzülen üzülsün banane

ayrıca barış manço yüce bir adamdı .defne joy kim ?.bende çok üzüldüm.12 sene önce.ama şuan aynı duyguları hissetmem herhalde.cocukken daha duygusal yaklaşılabilir.

defne joyu gerçekte nasıl bir insan tanımam ama tvde recep ivediki kadın versiyonu gibi şebek bir hatundu.ölünün arkasından konusmak istemem ama.
Sosyal ağlarda paylaş

bi gidin arkadaş. kendi adıma konuşayım, ünlü biri ölünce üzülmek için sizin gibi hesap kitap yapmıyorum. üzülüyorum ve geçiyo bitiyo. anlık bi durum bu, gayet de doğal ve insani. her ölüm haberinde aynı terane, hemen bi kıyaslamalar, örnek vermeler falan. fazla kasıntı geliyo bana bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
aquatik said:
Gerçek hayattaki kişilik ve ilişkilerinin nasıl olduğunun fazlaca önemi yok bu durumda, ki pek çok kişi gibi ben de, özel yaşamında da, çok tatlı, insanın yaşamına yaşam katan, çevresine ışık saçan bir kişiliğe sahip olduğuna yürekten inanıyorum.

Öyle gerçekten, çok az konuşmuşluğum var ama yan masada arkadaşlarıyla içerken filan hep öyle görünüyordu. Şarabi'de karşılaşırdım ara sıra.

Yazık oldu, televizyondaki bir kaç kişiden biriydi görünce kanal değiştirmediğim. İnsanların üzülmesi de buradan. Hayatımaza kattığı bir şeyler vardı, bu sırf yarım saat anlamsız bir eğlence de olsa, kafa dinleme de olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ahmet altan'ın oğlu kerem altan'ın evinde olmuş olay,

şimdi sıvadınız sayın altan.

iyi de altana giren çıkan ne olabilir ki
hiçbişeyden sıyırmasa "oğlumun keyfinin kahysı olamam ya" der çıkar yani. Ahmetin pek bi sıkıştırılabilir durumu yok bu olayda.
Sosyal ağlarda paylaş

tuzu kuru olan böyle gelir burda şöyle böyle diye atar tutar, yakınını kaybetmiş olan bile gelir en fazla toprağı bol olsun der geçer.

üzülenler iyi üzülmeyenler kötü oluyor öyle mi yani? şahsen sokakta ölü kedi görsem şu kadının öldüğünden daha çok üzülürüm.

sonra troll oluyor söylediklerimiz. alakaya maydonoz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne boş muhabbet yapıyosunuz ya. hiç mi yok ekranda sevdiğiniz birisi. üzülmez misiniz ölünce neyin tartışmasıdır bu. sadece müziğini sevdiğin bi şarkıcı ölse bile üzülürsün. tanımadığım etmediğim insana niye üzülücekmişim. ekranda gördüğüm kısmıyla seviyodum çok. ve 2 gün önce çıkmış biri de değil sen tanımıyosun diye kimseyi de yargılayamazsın. toprağı bol olsun..
Sosyal ağlarda paylaş

Quesgi said:

abi ne boş muhabbet yapıyosunuz ya. hiç mi yok ekranda sevdiğiniz birisi. üzülmez misiniz ölünce neyin tartışmasıdır bu. sadece müziğini sevdiğin bi şarkıcı ölse bile üzülürsün. tanımadığım etmediğim insana niye üzülücekmişim. ekranda gördüğüm kısmıyla seviyodum çok. ve 2 gün önce çıkmış biri de değil sen tanımıyosun diye kimseyi de yargılayamazsın. toprağı bol olsun..

hipokrasi ama bildiğin bu apaçık ve en göze sokulur örneğiyle.

Ya ekranda sürekli gördüğün birisiyle nasıl bi duygusal bağ oluşturabiliyosun ? Sadece yansımasını gördüğün bikaç kamera karşısında konuşmasını duyduğun rastgele bi insan hakkında kendini fikir sahibi yerine koyup neden arada bi duygusal bağ oluşturuyosun ? Bence nedeni bilinçaltında yatıyo, yalnız birisin demekki ve en ufak bi iletişime muhtaç olduğundan olmayan bağlar yaratmaya çalışıyosun kendini ve etrafını kandırabilmek için (hala güçlüyüm ben imajı yaratmak)

özeleştiri yap daha fazla düşün iyiliğin için söylüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ya yalnız veya fakir her neyse bi kötü şart var demekki anlamında kullandım, sadece onu diğer insanlardan saklamak adına savunma mekanizması geliştirilmiş, sende de var bu bende de var.

banhammer bile bu yüzden var, yine de götürebildiğim yere kadar götürmek istiyorum bunu, yaptığım şeyin troll değil de ciddi olduğunu anlatabilirim belki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...