Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Defne Joy Foster Evinde ölü bulundu?

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Bazı insanlar birebir tanıdkları dışındakiler içinde duygular hissedebilir bunu bu kadar yadırgamanız ilginç. Bana sevgi dolu gelen canlı bir tipti ve öldüğüne üzüldüm bunu da burda belirttim. Sen sevmiyorsan sevmezdim öldüğünede üzülmedim dersin biter gider ama senin sevmemeni diğerlerine empoze etmene çabalamana gerek yok. Kaldı ki ilgi çekmeye çalışmaktan başka bir tek mantıgı dahi yok bu tip bir ölüm topiğine girip kız için söyleydi böyleydi neden seviyorsunuz demenin.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

İnsanalr kafalkarıdnaki ölüm korkusundan ve ölüm karşısındaki çarsizlikden bir nevi günah çıkarmaları gibi defne joy fosterın ölüm haberine sarıldılar.

Yakın birisi dahi olsa insanın yaşadığı keder veya üzüntünün %90'ının buna dayandığını düşünüyorum ben de. Zor bir düşünce tabi bu ama bal gibi öyle.

örneğin arkadaşınızın babası öldüğünde ilk üzüldüğünüz şeyin bir gün kendi babanızın öleceği olduğunu insanın bir şekilde kendi kendine itiraf edebilmesi lazım. Daha önce düşünülmediyse çok saçma gelebilecek bir şey bu ama... öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben anlamıyorum öldüğü haberini gördüğümden beri psikoloji kalmadı bende, çok sevdiğimden değil hatta çok sevdiğimi de söyleyemem ama daha birkaç gün önce ekranda gördüğüm gencecik kadın şimdi ölü. aklım almıyor. hala neyin taşağını geçiyor bu millet ? hele facebookta yazılanları gördükçe çıldırıyorum. "bir orospunun ölümü için bu kadar üzüldünüz de nasıl öldüğünü biliyo musunuz" , "şehitlerimiz için bu kadar üzüldünüz mü". hakkaten kalkıp temiz dayak atasım geliyor veya sağlam küfür edesim.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Bazı insanlar birebir tanıdkları dışındakiler içinde duygular hissedebilir bunu bu kadar yadırgamanız ilginç. Bana sevgi dolu gelen canlı bir tipti ve öldüğüne üzüldüm bunu da burda belirttim. Sen sevmiyorsan sevmezdim öldüğünede üzülmedim dersin biter gider ama senin sevmemeni diğerlerine empoze etmene çabalamana gerek yok. Kaldı ki ilgi çekmeye çalışmaktan başka bir tek mantıgı dahi yok bu tip bir ölüm topiğine girip kız için söyleydi böyleydi neden seviyorsunuz demenin.

Bana hitaben yazılmış bir şey ise (bazen anlayaıyorum çünkü) sevmezdim severdim durumu değil herhangi bir şey hissetmiyorum kadına veya hergün ölen herhang birine ha belki karşımda ölmüş olsa yada yanımda evet etkilenirim. Üzülenler varsa ki var zaten üzüldüm diye belirtmişler onlara zaten neden üzüldünüz diyen yok. Ayrıca düşüncemi empoze etmek gibi bir saçmalık sözkonusu olamaz, sevmeyin üzülmeyin demedim zaten. İlgi çekmek gibi bir kaygım zaten yok, öyle olsam geröek isimimle kayıt olur birde fotoğraf edinirim bir şekilde koyarım buraya öyle yazarım (artık nasıl koaycaksak resmi)

Başlık defne joy foster evinde ölü bulundu, defne joy fostere üzülenlerin taziye başlığı gibi bir başlıkda yok. O zaman girip aksine birşeyler yazmak saçma olur elbet ve densiz bir davreışta olur. Gazeteyi açıyorum dev asa sayfa, ofise gidiyorum skereter, tv yi açıcyorum yine aynı rahmetli çıkınca lan acaba diye düşünüyor insan. Burayada onu dile getirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlarin olumu uzerine haber yapma olayi asiri yanlis geliyor bana ya.

ben de sasirdim ve uzuldum duyunca. ama bir yandan astim hastasi bir insanin elinde sigarayla gezmeden once ufacik cocugunu dusunmesi lazim.

iliskilerini bilemeyiz belki acik iliski yasiyorlardi belki kagit uzerinde evlilerdi sadece, ama eger aldatma gibi bi durum varsa o da cok yanlis tabi.

ama onemli nokta su, olum kismiyla bunlarin hicbirinin alakasi yok tabi ki. yok sehitler yok aldatiyodu oldu neden uzuluyosunuz gibi seyler dingillik belirtisi sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

ya ben anlamıyorum öldüğü haberini gördüğümden beri psikoloji kalmadı bende, çok sevdiğimden değil hatta çok sevdiğimi de söyleyemem ama daha birkaç gün önce ekranda gördüğüm gencecik kadın şimdi ölü. aklım almıyor.

e ölüm böle biş zaten.

erken ölüm, her türlü yaşlanıp Alzheimer olmaktan iyidir tabii.
arkada kalana sıkıntı. yoksa ölene çok da dert değil. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

hıncalın yazısına laf etmek saçmalıkmış hakkaten

adam bazen abartıyor ama hıncalın yazılarına otomatik olarak laf etmek klişe oldu

sorumsuzca davranmış.evine gitse belki ölmicekti.hani ben demiyorumki iyiki öldü.fakat böyle ölüme gidiyorsun işte.kendi kendini cezalandırmış

medyanın sanki dünyaca ünlü sanatcı öldü muamelesi yapması hosuma gitmiyor.oldugunden beri 1 saatlik haber süresince 40dk defne joy

gaztelerde orda burda.cinayet değil birşey değil.alkollü belkide uyuşturuculu henuz bilmiyoruz kocasını cocugunu aldatırken ölmüş.oaly bu

michael jackson bile basınımızı bu kadar oyalamamıştır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...