Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

U.Ü Rektörü Mete Cengiz Vefat Etti

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Oha,

okulun sitesine girince gördüm, bi an, şoke oldum. 2. ölüm haberi bugün.

Ki severdim rektörümüzü, çok kişi de severdi hatta. Kanser olduğundan haberim vardı ama, bu kadar ağır olduğunu bilmiyorduk. Paylaşmak istedim.

http://www.haberturk.com/yasam/haber/596308-rektor-kanser-kurbani
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan, coşmayın.

Bayaa sevilen bi insandı. Her kesimden görüşe eşit mesafede durmaya özen gösteren biriydi. Kişisel görüşü belliydi ama rektör olarak kişisel görüşünü dayatmaya çalışan biri değildi.

Okulun sitesini açınca önemli duyuru diye popup çıktı, lan dedim. Allah rahmet eylesin. Fazla trolleşmeyin siz de lan.
Sosyal ağlarda paylaş

2003-2007 arasında ne iyiliğini gördüm ne kötülüğünü açıkçası , Tıp fakültesi için iyi çalıştı ama bize herhangi bişi yapmadı şahsen (mühendislik - mimarlık ) . Her yere eşit mesafede durduğu konusunda katılamayacağım.Açılış konuşmasının 45 dakkasını Tıp Fakültesini tebrik edip arkaasından konuşmayı fazla uzatmak istemiyorum diğer kısımlarada başarılar demesi gayet tarafsızdı :) en azından biz diğerleri için. Allah rahmet eylesin .
Sosyal ağlarda paylaş

Narstil said:

2003-2007 arasında ne iyiliğini gördüm ne kötülüğünü açıkçası , Tıp fakültesi için iyi çalıştı ama bize herhangi bişi yapmadı şahsen (mühendislik - mimarlık ) . Her yere eşit mesafede durduğu konusunda katılamayacağım.Açılış konuşmasının 45 dakkasını Tıp Fakültesini tebrik edip arkaasından konuşmayı fazla uzatmak istemiyorum diğer kısımlarada başarılar demesi gayet tarafsızdı :) en azından biz diğerleri için. Allah rahmet eylesin .

o yıllardaki rektör şimdi ergenekondan yargılanan prof.dr.mustafa yurtkuran dı. bu rahmetli mete cengiz ABDullah gül tarafından atanmıştı.

rektörlüğü durmak yok yola devam pastası ile kutlamıştı.

durmak yok yola devam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...