Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IMDb Top 250'de Olmaması Gerektiğini Düşündüğünüz Film

Valerius

Öne çıkan mesajlar

Sam'in listesini diyorsan olamaz çünkü o listeyi yazan/onaylayan birinin Recep İvedik ve dengi sinemasal içeriğe sahip filmleri iyi bulması muhtemel.

said:
94. 8.3 Up (2009)

Kesinlikle ya. Listeden bakıp da söylüyorum, haketmediğini bu kadar net söyleyebileceğim başka film bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

district 9: dünyanın en overrated filmleri arasında

kill bill: ikisi de, film demeye bin şahit ister

avatar diyecem, ama 3d teknolojisini sunmasıyla hakediyor, yoksa 3d'yi çıkarsan çalıntı konusuyla, kolpa oyunculuğuyla rezalet bir film. yine de 3d teknolojisini sununca hakediyor yer almayı, bir "ilk" sonuçta.

star trek: trekkie'ler abanarak çıkartmış heralde buraya, tamam güzel filmdi de 250ye girecek kadar bir olayı da yok yani.

Stalker: zaten daha açılışta ilk 5 dk boyunca sadece bir kapıdan içeri zoom yaparak notunu belli etti.

Toy Story 3'ü daha izlemedim de bu kadar yükseklerde olması saçma geldi.

lol
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Sam'in listesini diyorsan olamaz çünkü o listeyi yazan/onaylayan birinin Recep İvedik ve dengi sinemasal içeriğe sahip filmleri iyi bulması muhtemel.

said:
94. 8.3 Up (2009)

Kesinlikle ya. Listeden bakıp da söylüyorum, haketmediğini bu kadar net söyleyebileceğim başka film bulamadım.

çıkarmalar yaptım ama, bu arada good will huntingi de çıkartayım o listeden. O da hak ediyor.

no country for old men falan çok doğru seçimler mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

recep ivedik ilkinin toplam 15dk'sini izleyemedim. saygılar.

pan's labyrinth ise 250'ye girmez, "hmm ilginç ama 7-7,5" filmi ayarında. 8 küsurluk bir olay yok.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar kavga etsin diye bu başlığı açan hasta beyin ve gerek zevksizlikten gerek trolleme sevdasından yapılan yorumlar; insan özgürlüğünün kısıtlanması, forumlarda maaşlı denetleyici çalıştırılması gibi fikirler soktu kafama. oturduğum yerde sinirlendim
Sosyal ağlarda paylaş

Puanlama, tavsiye açısından imdb yerine ben bu siteyi kullanıyorum.
http://www.criticker.com/

PSI diye tahmini bir puanlama sistemi var. Daha önce oyladığınız filmlere, benzer zevklere sahip insanlara göre ortalama bir puan çıkarıyor sizin için. Gene aynı şeyleri baz alarak şu filmleri beğenebilirsin diye öneride bulunuyor. Daha fazla film oyladıkça tutarlığı da ona göre artıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...