Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magicka

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Channeling beam olarak =

steam ıslatıyor, arcane beam olmasını sağlıyor, lıgntnıng de çarpıyor slow vs, tek beam olarak hem ıslatıp hem lıghtnıng çakıp, ufak çaptada sekıp aoe yapıyor, baya güzel bi kombinasyon.

Birde şeyi sorucam, arenada 13. wave de gelen yetilere napıyorsunuz ? 2 kişi takılıyoruz biz, wave 13 olduğu gibi gg direk

Sosyal ağlarda paylaş

Tabi bu comboları Single oynarken yapıyorsanız iyi öbür türlü kendi takım arkadaşınızı öldürmekten W+A yapıp durursunuz.

Thunderbolt en iyisi valla şu an kadar gördüğüm. Normalde 5k, Rain de yada takım arkadaşınız water ile ıslatırsa 8k dmg veriyor. Combosu da basit hızlı şekilde yapabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar sitenize google amcada arama yaparak ulaştım
magicka oynayan kişilere birkaç soru sormak için
şimdi benim sorum şu;
teleport olmayı ilgili kitabı almadan uygulayamıyoruz sanırım
doğrumudur?
çünkü a+s+a yapınca space tuşuna basmamı gerektiren uyarı çıkmıyor

bu kitabı bulmadan teleport mevzusuna dahil olamıyorsak bu kitap hangi chapterda?
bana şu an için lazım olan en önemli şey çünkü
biraz özürlü olduğum için fazla dmg vuran kombinasyonları siz gençler gibi tıktık yapamıyorum küçük dmg'larla vurduğumdan dolayı kimi zaman ölüyorum ve tekrar başa dönmekten oyundan sıkılmaya başladım
area shield ile bu bölümleri geçmeyi düşünüyorum ama teleport ile dışarı çıkıp w eksilmesi durumunda tekrar içine girip kendimi kurtarmak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ch7'nin başında ögrenityorsun teleport, ondan once de teleport ability'si olan staff lar düşüyor onla kullanabilirsin teleport'u

adamlar saçmalıyarak, ordan burdan alarak çok eğlenceli senaryo yapmışlar yanlız oynarken ölüyorum gülmekten lol

ch11 hakkında yardım istiyorum bende

bu kar adamları nasıl kesicem abi 2 tanesini 3 tanesini kesiorum ama bir dikkat dağınıklığında hop lop yiyolar instant 10 kere fln denedim geçemedim daha başını ch 11'in

tamam buldum kih kih
Sosyal ağlarda paylaş

ben single'ından da multi'sinden de zevk alıyorum ama single'ı baya zorlaşıyor ki tek hata yapmadan boss kesmen gerekiyor ki bi yerden sonra bayabiliyor revive şansın olmadığı için. Bugun multi'de 3 kere crash yedim chapter 11 boss'unda sanırım cuma'ya kadar oynamıcam, neyseki cuma patch geliomuş
"No patch tonight. Why? The major bugs left need a 2 day charge to squash. Next patch coming on friday and will be 1337!" said:

Sosyal ağlarda paylaş

Undisclosed said:

Channeling beam olarak =

steam ıslatıyor, arcane beam olmasını sağlıyor, lıgntnıng de çarpıyor slow vs, tek beam olarak hem ıslatıp hem lıghtnıng çakıp, ufak çaptada sekıp aoe yapıyor, baya güzel bi kombinasyon.

Undisclosed said:

Yukarda verdiğim channeling beam, oyundaki en fazla vuran beam şuan, 2 kişi bossa channel ledigimizde 7k 10k falan oluyor 5 6 sn içinde

deneyeyim bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

xerxer said:

çünkü a+s+a yapınca space tuşuna basmamı gerektiren uyarı çıkmıyor

hiç denemedim ama combonun bu olduğuna emin misin?

http://www.youtube.com/watch?v=F-Ght6YDytE
buradan izleyebilirsin! evet teleport tuş kombinasyonu bu ama sorum başka birşeydi
teleport kitabını almadan bu olayı gerçekleştirmenin yolu var mı şeklinde bir soruydu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...