Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magicka

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Bağlantı iyi olunca sorun yokta tutupta 1mb ( netlimitsizde aynı ) adsl ilede host olunca biri diğer bağlananlar için oyun eziyet oluyor. Acilen dedicated server desteği lazım bence.

Onun dışında buglar oyunu çok etkileyen etmenler değil. Abartı sayılabilecek bug yok.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Ben kurdum oynadım baya.

- Servera şifre koymayın bug var girilmiyor.
- Server listesindeki filtreden Friend seçmeyin bug var filtre çalışmıyor,listeye çıkmıyor.
- IP ile direk baglanamıyorsunuz buglı çalışmıyor.
- "Autentication Fail" sorunu olursa oyunu tamamen kapatıp tekrar girin.

Yapmanız gereken.

- Bağlantısı ( özellikle uploadu ) iyi olan biri host olarak oyunu açıyor.
- Sizde önce normal oyuna giriyorsunuz.
- Steam friendsden bu arkadaşa tıklayıp join diyerek bağlanıyorsunuz.
- Oyun kapalıyken join derseniz bugdan dolayı grafiksel olarak sorun yaşıyorsunuz.

Oyunun dedicated server desteği yok sanırım ve çok büyük ihtiyaç var aksi halde 2 kişiden fazla oldumu lagdan kim napıyor anlamıyorsunuz.

Yukarda sorunlar ve çözümlerini yazdım. Alıntı yapayım. herkes her mesajı okumuyor demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Düzeltirlet ya bu kadar umutsuz olmayın. Hangi oyuna patch çıkmıyor ki!

2 kişi oynanınca binebze olsun rahat oluyorda 3-4 de çekilmiyor. Harbiden eğlenceli özelikle sürekli yeni yeni combolar keşfedince insan daha da meraklanıyor "acaba başka ne var" diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Steam ve Magicka forumlarını biraz inceledim olası sorunlar için.
Magicka şu an olması gerekenden çok daha fazla Bandwith harcıyormuş. Bunusteam forumlarında biri test ederek dev. lere iletmiş.

Bir oyunu host etmeden önce server listesindeki filtre ayarlarından LAN olarak değiştirilmesi önerilmiş. Siz oyunda iken Magicka bir yandan server listesine bağlanıp diğer oyuncularla sürekli veri alış verişinde bulunduğu için laga büyük etkisi oluyor. Bu şekilde biraz rahatlayabilirsiniz denilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...