Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

professions ve harcanan paralar.

kermit

Öne çıkan mesajlar

sorum şu
çoğu arkadaş önce 85 olup sonra ahden satın alarak proflarını kasıyo.
herkes kastığı prof'u ve kaç k gold harcadığını yazabilirmi acaba ?
ha birde ekleyeyim. hiç para harcamayanlarda oluyo kendi levelleriyle beraber kasan cart curt onlar tercihim değil.
lw sinden tut enchantingine kadar.
bs sinden tut tailoruna kadar bi öğrenebilme şansımız varmı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ench ve tailor kastim sifirdan. wotlk zamani kasmaya baslamistim, simdi cata geldi hala kasiorm dfgds.

tailor ile enchanting birlikte iyi gidiyor. craft ettiklerini DE ediyorsun falan ama gene de dunyanin parasini harcadim. eger farm edemeyecek kadar tembel bir insansan cok buyuk paralar harciosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

500-525 icin nasil para harcadin tailoringde? zaten deli gibi cloth dusuyor ve birazcik farmla da kasiliyor. yani herioce girsen bir de ustune daily quest yapsan bayaa bi cloth kaliyo elinde. volatile farmlamak da cok zor deil.

ben ne kadar terzi gördüysem hepsi cloth için yalvarıyordu resmen. acıdım adamlara dsgs
Sosyal ağlarda paylaş

LW kascaksan bedava... grim batoldaki dragonkinler artık skin ediliyor.. tol barad timsahlari güzel bi spot... bide vashj'r de.. akasha die büyük serpentin oldugu bi gemi var.. orda bolca snake var.. deli gibi deri farmlayp bedavaya getirirsin.. ben stack 350g dan satmstm derileri 30k fln para yapmstim.. sonra onun 10k'si ile server ucuzlaynca ah'den kastm fln filan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

500-525 icin nasil para harcadin tailoringde? zaten deli gibi cloth dusuyor ve birazcik farmla da kasiliyor. yani herioce girsen bir de ustune daily quest yapsan bayaa bi cloth kaliyo elinde. volatile farmlamak da cok zor deil.

deli gibi cloth düştüğünü nerden duydun bilmiyorum ama öyle birşey yok. volatile'ın tamamınıda ahden çektim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir yerden duymadim ben kendim tailoring kasiyorum su an. Moblar surekli extra cloth dusuruyor. AH'de pahali ama alma ihtiyaci duymadim hic. Hos daha 517 ama ah'den almadan ve hic ekstra farm yapmadan hizlica kasiyorum denebilir.

Volatile de en cok dreamcloth icin gerekli. wow-professiondan bakaiblirsin oyle cok fazla istemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...