Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu mouse geldimi Turkiyeye

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Scroll'u sağa sola yatırabiliyorsun, yan scroll yapıyor default olarak ama onu da tuş olarak atıyabiliyorsun. Ayrıca scroll'a basabiliyorsun da. O da programlanabiliyor.

Bende mesela yandaki 3 tuş, shift ve ctrl'i komboları, sağ sol orta scroll tuşları hep hotkey olarak atalı wowda, baya faydalı.

Ayrıca ağırlık takıp çıkartabilmek falan çok iyi oluyor. Herkes her ağırlıkta mousela rahat edemiyor netekim.
Sosyal ağlarda paylaş

g9 kullanıyorum valla. çok devasa bu wow mouseları. adamın videoda gösterdiği gibi parmak yetişmiyor. dev ellere sahip olmak lazım.

ilk seriyi kullandım ben ve çok pişman oldum aldığıma. viktor'un resmini koyduğu. g9 un gözünü seviyim.

ayrıca çok hafif mouse. içi okadar boş mouse un neden okadar kocaman olduğunu anlamadım. hangi insana göre dizayn etmişler, el kalıbını veren adam merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kullaniyorum G700 bimeksten aldım , Kablosuz da oluyor kablolu da oluyor.
Yalnız pili maalesef pek dayanmiyor. Kablosuz kullanınca ,2000 mah pil koymuslar icine ancak 3-4 gun gidiyor.Ben Kablolu kullaniyorum.
Olay bunun software de profil yaratma imkanı veriyor.
O profili belli exe leri calısıtrınca calıstırma imkanı var. Wow.exe veya launcher.exe calısıyorsa wow profilini otomatik veya keybindten yukleme imkanı var.
Oyundan cıkınca Diğer profili yukleniyor normal Mouse olarak kullaniyorsun.
Da dugmelerin hepsini wow algılamiyor ,onları illa da macro keybind olarak gosterecen profilde.Macro yu da oyunda keybindleyecen.
Misal G4 tusu alt+p macro profilerde ayarladın mı oyunda da keybinde G4 de basınca alt+p diye keybind atiyor.
Yani mouse 1 mouse 2 mouse 3 mouse 4 mouse 5 filan diye gitmiyor. direk mouse tusu olarak atanmiyor. Oyun desteklemyior G700 u.
Macrolarını yapınca ama cok saglam bir alet.Ben gayet memnunum valla ama , yine de Razer Naga yi tavsiye ediyorum.:) en azından kendi addonu var oyun içi.
Sosyal ağlarda paylaş

G700 geldi, ilk raidimi yaptım.
Artılar
bir sürü tuş var programlaması kolay
hem kablolu hem wireless olması güzel
ağırlığı tam ayarında.
tuşlara ulaşım kolay.
gelen software gayet detaylı
kalan pil ışıklı olarak gözüküyor

eksiler
aşırı pahallı,
scrollun sağ tuşunu kullanabilmek zor, illaki scroll hareket ediyor.
sağ kısmına da 1-2 tuş olsa iyi olurdu.

sonuç, a4tech x7 alın 150 tl niz cebinizde kalsın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...