Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burçlarda revizyon

escape

Öne çıkan mesajlar

burçlara inanlar için geliyor

burç aslında doğduğunuz anda dümnya üstünde bulunduğunuz yerden gökyüzünün görünümünün yorumlamasıdır

dünyanın yörüngesel eğiminin hissedilmeyecek kadar değiştiğini de düşünecek olursak, ki uzak mesafelerin gözlemlenmesinde hissedilir, belirli bir burç grubuna girdiğinizi teknik olarak söyleyemezsiniz

çok istiyorsanız bu işi profesyonel olark yapan asrologlara (dikkat; astronom değil, astronomlar gök cisimlerini inceler yorumlamaz) danışın

inanmayanlar da mümkünse daha fazla espri/mizansen/parodi üretsinler eski espriler gelirse acımadan "wellcome to the internet" adamını yapışitırıverin
Sosyal ağlarda paylaş

HURÇLARDA REVİZYON!

mevsim değişikliği sebebiyle kışlıkları içeri, yazlıkları dışarı götürmek isteyen annelerin hurçlarda revizyon talebi ailenin genç fertleri tarafından tepki ile karşılandı. "buna evet derkek yarın perdelerde de revizyon yapılır" diye isyan eden gençler tepkili
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

kovaydım oğlak olmuşum.

yalnız o değil de dünya zırt pırt ekseni yamulan bişey değil ki, hayvanlar gibi deprem olsa bile kaya kaya 8-10 cm filan kayıyo. yıldız haritasını değiştirmesi için ne denli bi kayma olması lazım, farkedememişler mi bunca süre? hadi ne kadar kaydığını hesaplamasalar bile kaymanın haritayı ne denli değiştireceğini de mi hesaplamamışlar?
hadi onu geçtim, "ay ben burcumu okudum, bana birebir uyuyo yaaa aynı ben" diye gezen tipler bu konuda ne diyolar?

mesela ben
said:
Sınırsız hayal güçleri olsa da Kova’lar gerçekçi, ileri görüşlü ve akılcıdırlar. Bencil olmayan Kova’lar, insanlara olan sevgileri ile tanınırlar. İnsanları mutlu etmeyi; ırk ve cinsiyet gözetmeksizin bütün insanların aynı imkanlara sahip olmasını isterler. Hümanist, idealist ve entelektüellerdir. Modern görünüşlerine rağmen dik kafalı, inatçı ve sabit fikirlilerdir. Herkesle kolayca iletişim kurabilirler fakat ne kadar samimi ve dostça davransalar da arada mutlaka mesafe bırakırlar.
Kısıtlanmaktan hoşlanmayan Kova’lar özgürlükleri için her türlü özveride bulunurlar. Bir kişiye bağlanmaktan hoşlanmazlar. Bu yüzden de aile yaşamı zor gelir. Yeniliklere ve değişikliklere açık olsalar da alışkanlıklarını kolay değiştirmezler. Çok yönlü oluşlarından zor anlaşılırlar. Dürüst ve güvenilirlerdir. Kendi işlerini yapmaktan büyük keyif alırlar.
Maddiyata önem vermezler. Kova’ların çok fazla sağlık sorunları olmaz. Çünkü hastalıklara karşı dayanıklı ve tedbirlidirler. Farklılığı seven Kova’lar farklı spor ve aktivitelerden hoşlanırlar.

iken
said:
Oğlak’lar işleri ile çok meşgul olurlar. Tembellik yapmaktan hoşlanmazlar, boş zamanlarında bile yapacak işleri mutlaka vardır. İşleriyle çok meşgul olmalarından dolayı ve utangaç yapıları yüzünden insanlarla ilişki kurmakta zorlanırlar. Fakat güvenilir ve dürüst olmalarından dolayı dostlarıyla sağlam ilişkiler kurarlar, asla yalnız kalmazlar. Çok büyük sırları bile saklayarak arkadaşlarına güven verirler ve karşılarındakinden de güven beklerler. Ciddi, tutucu, karamsar ve güçlü iradeleri vardır.

Çalışkandırlar; çok gelişmiş ödev duyguları vardır, hedeflerine ulaşmak için hiç yorulmadan saatlerce çalışabilirler. Bu sayede başkalarının saygısını kazanırlar. Para konusunda eli açık ve yardımseverler olmalarına rağmen tutumludurlar ve tasarrufu severler. Erken yaşlarda geleneklere, kurallara ve düzenlemelere adapte olurlar.

Hastalıklara karşı dirençlidirler. Dişleriyle ve kemikleriyle ilgili problemler yaşayabilirler. Bu yüzden sürekli egzersiz yapmaları ve kemik sistemini güçlendirmeleri gerekir. Kilo problemleri yoktur. Güzel yüz hatlarına sahiptirler.

mi olucam?
napıyim yardım edin imdat!!11!1!1!1!1!!1!!

ultra tipik bi kovayim hala. oglakligin zerre kadar ozelligini ta$iyosam namerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...