Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Cape

progamer

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

100kg lik bir adami pelerinle cekmek icin nasil bir kas yapisinda ve agirlikta olmak lazim bunun bir formulu varmi acaba. denemek istiyorum birde saf ipekden pelerin kevlardan daha saglammis, kursun gecirmiyormus onuda denemek istiyorum , paticik icin bu testlere talibim.

bari şans veriyorsanız, düzgün şans verin dikkatli izleyin yahu :D

ipek demiyor. spider silk diyo. full örümcek ağından yapılmış bir pelerin gibi düşünün yani.

ha dizi kötü mü? bence sonuna kadar. 30. dakkada bıraktım sonuna kadar bile izlemedim. indirdiğime üzüldüm falan 1.4 gb'ı... o derece
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

100kg lik bir adami pelerinle cekmek icin nasil bir kas yapisinda ve agirlikta olmak lazim bunun bir formulu varmi acaba. denemek istiyorum birde saf ipekden pelerin kevlardan daha saglammis, kursun gecirmiyormus onuda denemek istiyorum , paticik icin bu testlere talibim.

Altı üstü bir dizi hem de bir süper kahramanla ilgili bir dizi niye bu kadar gerçeklik arıyorsunuz ki? Yani arıyacaksanız izlemeyin
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İlk bölümü izledimde, çok güzeldi bence.

Ama diziden çok çizgiromana benzemiş. Tam çizgiroman havası var, sanki kare kare okuyoruz.

Hoşuma gitti epey; böyle farklı, esprili birşey. Çizgiroman manyağı olmayanlar ne kadar sever bilmiyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...