Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jaguar'lı öğrenci görevden alınıyor.

dylanN

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
calimero said:

KHaRoN said:

Ankara universitesi sbf (mulkiye) asi, gazi universitesi ulkucu , odtu dinci, bilkent zuppe vs diye yakistirmalara herkezin kulagi yatkin

wut?!!

Odtü feto doldu. İnanmıyorsan git gör. 100 eylem yapan solcu için, 1000 sessiz feto adamı var.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bilkent öğrenci böyle hede hödö diyince insanları kırıyorsunuz da. Aramızda Bilkent öğrencileri var (bkz. ben).

En garibi: "Bilkent Hukuk'a gidiyorum ben, hoşçakalın." diyince İstanbul Üniversite'sindeki çevremden benle ilişkiyi yavaştan kesenler oldu. Solcu tayfa özellikle. İnsanlar bazen çok garip davranıyor.

abicim sen "ben öyle bi adam değilim" diyosan niye kırılıyosun ki? Üni profili bu. Sen orada okuyosan hepimizden daha iyi biliyosundur :)

İstediğin kadar ülkücü ol odtülüysen komunist okul dersin yani. gazi için de tam tersi.

Ha, o zamana kadar arkadaşken sırf okul seçimin yüzünden senle ilişkiyi kesecek kadar zayıf karakterliyse bırak kessin zaten, değmezmiş öyle adamın arkadaşlığı :)

GERGE said:

Odtü feto doldu. İnanmıyorsan git gör. 100 eylem yapan solcu için, 1000 sessiz feto adamı var.

her okuldakinden fazla yok odtüde de. Boğaziçinde kat kat fazla var mesela. İki okulda da okudum rahat karşılaştırabiliyorum. Hatta bunlara karşı bayağı bir tepki, daha doğrusu bunlara değil de bunları fetoya convert etmeye çalışan misyonerlere karşı tepki ve aksiyon da var odtüde.
Sosyal ağlarda paylaş

odtu dincidir ornek vermek icin yalanci profildi, icinde gerge nin soyledigi gibi olmadigi manasina gelmiyor. yani tek kaliba koyamiyoruz.

someone is wrong on the internet kafasina girip didismek istemiyorum.
ben rahatsizligimi soyledim, dayanaklarimi da yeterince acik soyledim zannediyorum uzerine loop a girmeye dallandirip budaklandirmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Hoca Efendi Hazretleri gerçekten her yerdeler.

Sevimli hayvanlarla bu tartışmayı kapatalım ama:

http://curiousanimals.net/wp-content/uploads/2007/10/oddanimals-mocha.jpg
http://galeri.uludagsozluk.com/58/cat_88670.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

erucalavera said:

said:
ALPER Yasin Altınel’in, sosyal paylaşım sitesi twitter’daki sayfasına öğrenci protestoları ile ilgili, “Neymiş efendim, tekmelerden bebeğini düşürmüş. Neymiş efendim, hamileyim demesine rağmen polis karnını tekmelemeye devam etmiş” yazması da tepki çekmişti.

seçe seçe bu adamı mı seçmiş bilkent öğrencileri temsilci olarak ?

Bilkent öğrencileri sadece bölüm temsilcilerini seçer. Konsey başkanını da seçilen temsilciler seçer, galiba.

3 senedir bilkentteyim. her şu seçim geyiğinde embesil gibi peşine takılır bölüm temsilcileri. Sırf adamlar kurtulmak için rastgele birine oy atarsın falan. Ama konsey başkanını seçtiğimizi hiç görmedim.

(Hatta öyle ki kolumdan tutup, kendine oy verdirten embesil tam 30 dakika sonra aynı taktiği tekrar üstümde denemişti)
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten ha, 2001 bi jaguar germis burayi. Her universiteyide bi kaliba sokmak cidden sacma. Her universitede her kesimden adam var neticede. Corvette ile kaza yapip pert edip 1 hafta sonra ferrari alan bi eleman vardi bilkentte. Netekim orta kesim olupta okuyan veya burslu okuyanda cok bilkentte. Bilkent özel universite diye "bilkent söyledir" demenin hic bi mantalitesi yok bence. Atilimda özel ona kalirsa. Mantiksiz bos bi tartismaya gitmis olay iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...