Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4.0.6 minor balance patch

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

# Rebuke can now be trained by all paladins at level 54. Existing characters will need to visit their trainer, even if they had talented Rebuke before.

# Rebuke can now be trained by all paladins at level 54. Existing characters will need to visit their trainer, even if they had talented Rebuke before.

http://www.joystickdivision.com/2009/04/09/zChun-Li_victoryA.gif http://www.joystickdivision.com/2009/04/09/zChun-Li_victoryA.gif http://www.joystickdivision.com/2009/04/09/zChun-Li_victoryA.gif http://www.joystickdivision.com/2009/04/09/zChun-Li_victoryA.gif
Sosyal ağlarda paylaş

heroic leap buglıyken , daha bu sorunu çözememişken charge-intercept değişikliği büyük beyinsizlik olmuş. çalışmayan heroic leapi kaldır , yerine başka birşey ver intercepte dokunma.

en büyük şaka ise bundan sonra hiç kullanmayacağın bir skillin cooldownu Pvp armorlarında 4 set bonusu olarak 5 sn azaltılıyor. komediden başka birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ulan senelerdir shamana bişi gelmez. 100 defa stormstrike resmi vs deişti. şimdi de bişi yok. insan bişiler bufflar sonra
nerfler filan. oyalanalım biz de

Bu arada dun mortis qq yapiyodu warlocka bisi yok gene felan diye. Bakmadan abi shamana asil bisi gelmiyo ikon deisikligi bile koymuyo adamlar useniyo dedim. Ahaha harbi hic bisi yok ulan bare ne biliyim iki ikon deistirin felan bi elence olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

oyunda çok az interrupt olduğu için rebuke baseline olmuş. holy loladin falan da interrupt etsin. çok mantıklı ve akılcı bi buff.

retriden cok protun ihtiyaci var ona, aci cekiyorum resmen

50 kere dedik baseline hem rete hem prota verin, talenti yukari cekin filan diye, 0 interrupt idi bir dakka arcane torrent bekliyorduk bi donem

sonra HoJ a koydular, talent ile 30 saniyeye iniodu HoJ prota, okke dedik

sonra arenada prot healer sendromu yasandi 40 a cektiler RAGGGEEEEE

ondan sonra cata ile imrpved HoJ u dunyanin en anlamsiz talenti yaptilar, 40 sn baseline tek interrupt

o kadar agladik, adamlar prot rotasyonunda su anki gear seviyesinde "en iyi" threati yapan abilitye entgre ettiler, sagolsunlar salise fakriyla interrupt etmemem gereken seyleri interrupt ediyorum (maloriak lol), tam kullaniyorum interrutp etmem gereken sey geliyor mal gibi kaliyorum

aci cekiyordum cok sahane oldu
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

barbu said:

ulan senelerdir shamana bişi gelmez. 100 defa stormstrike resmi vs deişti. şimdi de bişi yok. insan bişiler bufflar sonra
nerfler filan. oyalanalım biz de

Bu arada dun mortis qq yapiyodu warlocka bisi yok gene felan diye. Bakmadan abi shamana asil bisi gelmiyo ikon deisikligi bile koymuyo adamlar useniyo dedim. Ahaha harbi hic bisi yok ulan bare ne biliyim iki ikon deistirin felan bi elence olsun.

Lafta imp soul fire ı değiştireceklerdi. Eğer ki buff süresi bitmeden soul fire atınca buff süresi tekrar max olursa şahane olacak. Onu yapacaklar diye dört gözle beklemekteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Feral druidlere güzel tokat gelmiş. INC QQ.

beara tokat gelmişde kedilerde problem yok daha bile iyi bence

* Mangle (Cat Form) weapon damage percent (at level 80+) has been increased to 460%, up from 360%.
*
* Rake damage has been reduced by 10%.

* Rip damage has been reduced by 10%.
* Shred weapon damage percent (at level 80+) has been increased to 450%, up from 350%.

bleed dottan biraz almışlar dd bolca vermişler tam tersine buff gelmiş kedilerimize sevindim valla mangle/shred özellikle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...