Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adalet Bakanlığı Hakim ve Savcıları Fişliyor mu?

sg-1

Öne çıkan mesajlar

"MADDE 9 – Her adayın görevini yapmakta gösterdiği kabiliyet ve
başarısı ile görevine bağlılığı ve ahlâkî gidişinin değerlendirildiği (1)numaralı gizli fiş; hazırlık ve son eğitim dönemleri bitiminde ilgili başkan yardımcısı, müdür ve ilgili müdür yardımcısı, staj döneminde ise o dairedeki staj süresinin sonunda ilgili Cumhuriyet savcısı veya staj mahkemesi başkan ya da hâkimi, Yargıtayda ilgili daire başkanı ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı, Danıştayda ilgili daire başkanı tarafından ayrı ayrı düzenlenir. İdarî yargı hâkim adaylarının il valiliği stajında ise, (1) numaralı gizli fiş il valisinin mütâlaası alınarak bölge idare mahkemesi başkanı tarafından doldurulur.
..."

ADLÎ YARGI HÂKİM VE SAVCI ADAYLARI İLE İDARÎ YARGI HÂKİM
ADAYLARININ MESLEK ÖNCESİ EĞİTİMLERİNİN YAPTIRILMASININ ESAS VE USULLERİNE İLİŞKİN YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK

Galiba fişliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bakan gazetelerde bas bas bağırdı rakı içen hakim ve savcıları fişliyoruz diye. kaldırma lafı olsa olsa takiye işidir.

yetmez ama evet çığlıklarıyla 12 eylül'de demokrasiye girdiklerini zannedenlere gelsin 2011 yılında türkiye'de mısır teokrasisi.

edit: bugün sözcü gazetesinde yekta güngörün yazısını okumanızı şiddetle öneririm
"rakı içene fişleme, adaletin kanını içene yarasın!"
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

abi 70 yıllık bir sistemi,bu iktidar çıkartmış gibi lanse etmenin içler acısı görüntüsü.

iktidarı trölleme vol2789163

müslümanız diye yola çıkıp bi 70 yıl da biz söğüşleriz eheheahea mantığı keşke sadece içler acısı olabilse!
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

ya arkadaş nasıl bir söğüşlemek bu anlamadımki,okadar büyük söğüşlemeleri biliyorsanız gönderin muhalefete belgeleri çıkartsın ortaya.Yoksa elinizde belge bilgi bedavaya şurda boş boş konuşmayın ya.Vatan gazetesi okuyan koşuyor buraya.
abi sen seçim zamanlarına yakın normal dağıtılanın haricinde,akp'den extra 2 paket makarna ve kömür mü alıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

Turkceplease said:

ya arkadaş nasıl bir söğüşlemek bu anlamadımki,okadar büyük söğüşlemeleri biliyorsanız gönderin muhalefete belgeleri çıkartsın ortaya.Yoksa elinizde belge bilgi bedavaya şurda boş boş konuşmayın ya.Vatan gazetesi okuyan koşuyor buraya.
abi sen seçim zamanlarına yakın normal dağıtılanın haricinde,akp'den extra 2 paket makarna ve kömür mü alıyorsun?

benden daha deli divane forumda ak parti karşıtlığı yapan sen(taraf olma açısından),kendini bilmezmiş gibi başkasına trolluyorsun.hacı sen chp nni gençlik kollarındamısın nesin.yada sen ne alıyorsun ak parti karşıtlığı yapma karşılığında chp den.
Sosyal ağlarda paylaş

ilgisi yok.ben kendi kafamca doğru bulduğumu savunurum, yanlışa eğer kendimde kanaat getirmişsem yanlış derim.Zaten siyasetin doğasıda bu.Herkes farklı noktadan bakınca çok farklı sonuçlar çıkıyor.Yoksa senin burda her akp denilince kaka diyenlerin söylemlerine ayak uydurmam.Belkide senin gibi her akp diyene ' lololol koyun' diye trollersek,koyun demezsin' çağdaş, gerçeği görmüş' dersin.Ki bana göre gerçek koyunluk bu.Her konuda rörörö yapmak.Yaptığını gördüğümden diyorum.

vede dikte yönetim anlayışı ne olursa olsun karşıyım.Çoğulcu demokrasi severim.Herkesin özgürce ' allaha inanmıyorum ' diyebilmesini, yada dilediği kadar kapalı giyinebilmesini desteklerim.Bugüne kadar benim kafamdakilerin çoğuna hangi parti karşılık vermişse ona oy veririm.Yoksa atatürk kurdu hadi verelim diye oy verenlerden,yada islami bunlar yüceltir diyip oy vermiyorum.Herkesin kendi kriterleri vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

ilgisi yok.ben kendi kafamca doğru bulduğumu savunurum, yanlışa eğer kendimde kanaat getirmişsem yanlış derim.Zaten siyasetin doğasıda bu.Herkes farklı noktadan bakınca çok farklı sonuçlar çıkıyor.Yoksa senin burda her akp denilince kaka diyenlerin söylemlerine ayak uydurmam.Belkide senin gibi her akp diyene ' lololol koyun' diye trollersek,koyun demezsin' çağdaş, gerçeği görmüş' dersin.Ki bana göre gerçek koyunluk bu.Her konuda rörörö yapmak.Yaptığını gördüğümden diyorum.
bana akp'nin ortaya koyduğu bir çağdaşlık unsuru versene ne olur yahu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...