Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Online tycoon oyunu

Eralph

Öne çıkan mesajlar

Konu başlığına ne yazacağımı bilemedim ama şimdi hastane olsun lunapark olsun taşımacılık olsun bu tür şeyleri yönetebildiğimiz ama online olan bir oyun var mı acaba bildiğiniz ?

Tabi hastane veya lunaparkta farklı oyuncuların birbirleriyle iletişimleri pek sosyal olmayacağından dolayı mesela bar kurabileceğimiz bir oyun daha mantıklı olabilir,sonuçta bir sokakta 10 tane bar olur, hem kendi tycoon oyununuzu oynarsınız hem de rakipleri gözetmek durumunda kalırsınız, istediğim şeyi anlamanız açısından.

Ya da aklınıza gelen buna en benzer oyunu da söyleyebilirsiniz zira böyle bi oyunun olduğu konusunda pek ümitli değilim :)

ayrıca bilemedim olmayan bi oyunu MMO genele mi açsaydım
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
SimTower vardı çok eskiden. Bulup da tekrar oynayayım bari. Çok güzeldi o da.

Lunaparkın zirvesi Theme Park'tır bence.

Industry Giant ile Railroad Tycoon'ı da deli gibi oynardım.

Rune Factory 2: A Fantasy Harvest Moon var, en son oynadığım. DS'de tycoon denince bir de bu var tabii: Viva Piñata: Pocket Paradise
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Tropico 3 uzuuuun süredir çıkan en iyi tycoon oyunu.

(tu)

o sandbox havasina girip baydigimiz, sacmaladigimiz sehir kurmaca oyunlarindan cok uzak. hele yeni gorev paketi absolute power ile birlikte gorevler ve mizah o kadar guzel yedirilmis ki oyunun yarisindan fazlasini siritarak oynuyorsunuz.

gectigimiz steam indirimlerine bakinca alabildim diye sevindigim yegane oyun tropico 3 gold. herturlu ezer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...