Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ghost Recon tadında oyun tavsiyesi ?

reddiye

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

vegas ile gr'nin sadece silahla yürümesi bir yalnız.

eskiden buralar hep taktik idi.

sonra yaldır yaldır koş, ateş et oldu.. iddqd gibi gezinmeye başladık işte.

vegasta yine taktik namina bisiler yapilabiliyor ya, ama limitli iste, yine de hard oynarkene sart taktik ile ilerlemek.

ama keske beyin jimlastigi tadinda taktik yapabilcegimiz seyler yapsalar.
Sosyal ağlarda paylaş

kısır bi tartışma daha dönmesin..

bence vegas öncekilere, gr'lara göre light bi oyundu. taktik falan çok kasmadım. moment of truth iyiydi ama bak. tadında zor idi. çok zor değildi, kolay değildi, eğlenceliydi. kale içinde olan bölümde neredeyse bütün herkesi paketleyip döner merdivene yığmıştım, orada kimse asker sayısının azalmasından kıllanmamıştı o saçmaydı. bi de denizaltılı bölümde bayağı adam almıştım sırf eğlencesine.. ama güzeldi oyun
Sosyal ağlarda paylaş

ghost recon? haha ilkinde bi banka basma senaryosu vardı, sağdan giriyoruz, soldan giriyoruz, onu yapıyoruz, bunu yapıyoruz olmadı bitmiyor bölüm. en sonunda ben quake usulü bi daldım, çat çat çat yanlış olmasın ama bi 12 kişi sanırım tek mermi indi yere. extraction point apartmanın birisinin altından uzunca bir tünelin sonunda, elemanlardan birisi sağolsun zaferimi kutlamak isterken heyecanla sağ tuşa basıyor ve takımın tam ortasında patlayan el bombasını takiben çekilen halaylar eşliğinde bölümü tekrar ediyoruz.

doğuştan gelen yeteneklerimi bir kere daha konuşturmayı başardım ama hatta bak detaylar geliyor yüzeye. kule benzeri 2 tane yükseltiden gelen ateşle köşeyi döndüğümüz gibi iniyordu bu enayiler. benim taktik belli tabii, en arkadan git, en çok sen yaşa hehe

ghost recon 1-2 tadında oyun zor gelir, varsa oynayacak oynayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...