Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatın karşıma çıkardığı küçük süprizler...

LucifeL

Öne çıkan mesajlar

Ne dedi kız sana aşığım deliriyorum mu dedi. Senle kayve içmeye gitmiş sadece, bence fazla gaza gelme.

Kadınlar bu konuda biraz farklı düşünüyor galiba iyiniyetliler yada bilmiyorum, aynısı banada oldu ben bir gaza geldim akabinde aynen şu muhabbet geçdi, "ben seni arkadaş olarak görüyorum aramızda farklı birşeyler olduğunu düşünmüşdüm benim bir erkek arkadaşım var, ben nasıl davranmasını gerektiğini bilmiyorum ben cidden sorunlu bir insanım vs, yemin edyorum birebir bu cümleler ile karşılaşdım.

Erkek arkadaşın varsa, neden yemeğe çıkalım, gezelim muhabbeti kuruyorsun yada konsere gitmiş ertesi gün bana diyor ki konsere gittim aklıma sen geldin konser esnasında çağırsaydım gelirmiydin ? Kendisinden hoşlandığımıda biliyor. Yani şimdi bu cümleler sarf edilir mi ? Yada edilir bilmiyorum. Belkide ben geri kafalıyım bilmiyorum.

O yüzden gaza gelme.

O küçük sürprizler, büyük beklentilere ve akabinde büyük hayal kırıklıklarına yol açıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Ne dedi kız sana aşığım deliriyorum mu dedi. Senle kayve içmeye gitmiş sadece, bence fazla gaza gelme.

Kadınlar bu konuda biraz farklı düşünüyor galiba iyiniyetliler yada bilmiyorum, aynısı banada oldu ben bir gaza geldim akabinde aynen şu muhabbet geçdi, "ben seni arkadaş olarak görüyorum aramızda farklı birşeyler olduğunu düşünmüşdüm benim bir erkek arkadaşım var, ben nasıl davranmasını gerektiğini bilmiyorum ben cidden sorunlu bir insanım vs, yemin edyorum birebir bu cümleler ile karşılaşdım.

Erkek arkadaşın varsa, neden yemeğe çıkalım, gezelim muhabbeti kuruyorsun yada konsere gitmiş ertesi gün bana diyor ki konsere gittim aklıma sen geldin konser esnasında çağırsaydım gelirmiydin ? Kendisinden hoşlandığımıda biliyor. Yani şimdi bu cümleler sarf edilir mi ? Yada edilir bilmiyorum. Belkide ben geri kafalıyım bilmiyorum.

O yüzden gaza gelme.

O küçük sürprizler, büyük beklentilere ve akabinde büyük hayal kırıklıklarına yol açıyor.
yok abi direk sevgiliyiz yanlış anlamışsın sen,kahve içmeye gittiğimiz de sevgili olduk ilişkimiz başladı bugun 5.gün :)

2 gün önce ve dünde buluştuk evine gittim baş başa falan yemek yedik,arkadaş muhabbeti falan değil yani
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

hmm ilk kısmı konusunda yardımcı olamam ama şu sorunun cevabını biliyorum
said:
Bu sorularımın cevaplarını ondan nasıl alabilirim.

waterboarding
http://www.youtube.com/watch?v=qUkj9pjx3H0
(tu):D

emin ol cevapları alman çok uzun sürmeyecektir
bunu değerlendiricem dasaaa :)(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız değilim ki o konuda,sadece 2.5 sene sonra ilk defa bir insana böyle hisler besledim hemde ilk görüşte.

Bunun yazıklıkla ne alakası var,ben her önüme gelen kızla aynı ortamda bulunmam ayrıca ihtiyacım da yok.Arkadaşlarım çok ama sevgili olma konusu farklı beni cezbedicek,çekiciliği önemli benim için.

Ben bu konularda geri kafalıyımdır,istediğimi bulana kadar beklerim yani,daha ilersi yavşaklıktan öteye gitmez bence.
Sosyal ağlarda paylaş

hayat sana limon verirse kesip limonata yapmalısın
hayat sana yumurta verirse kırıp omlet yapmalısın
yani;
hayat sana küçük sürprizler yaparsa onları da kırmalı, parçalamalı ve.. hm.. sanırım bi kaba koyup bişiler ile karıştırmalısın.. sonra bu karışımı pişirebilir ya da çiğ olarak tüketebilirsin.. galiba... örneklere göre böyle olması lazım an azından.

lanet olsun.. freud ve jung'dan sonra adam gibi birisinin gelmemiş olmasının yarattığı sıkıntılar bunlar hep. omlet, limonata ne kısır benzetimlermiş be.

elbette eat pray love'a göre bu karıştığın zamazingoyu -limonata ve omlet örneği gibi- yiyebilir, dua edebilir ve sonra da sevebilirisin.

gerçi tam olarak emin değilim bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında dediğin mantıklı,karışımı yapmaya başladım ama zaman da önemli çünkü ilk önce karışımın ana ögelerini tamamlayıp,zamanla da baharatlarını koyduğumda daha güzel bir tat vericek.

Ama bunu yaparken bazı soruların cevapları da önemli.Bu soruların cevaplarını kısa zamanda alabilirsem,karışımın ana ögelerini tamamlayıp,küçük ve mutlu edecek adımlarla da baharatları ekileyeceğim mantıklı geliyor kulağa :)
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz rahat ol dostum. Sana kimse ilk bulusmada kizi yataga at demedi. Ama böyle triplere de girme neden beni secti filan. Niye secmesin ki abi, sen tercih edilmeyecek bi tipmisin. Sana sverebilecegim en büyük tavsiye kizlara basta ilgilendigini cok belli etmemek ama ayni zamanda da onunla ilglenip sefkatli davranmak. Bu ince cizgiyi yakalarsan basarirsin. Nasil erkekler kolay kizlardan cabuk bikarsa, kizlar da her attigi adim tahmin edilen erkekleri sevmez. Duygularini cok fazla dile getirme. Odun da olma tabi.

Ama lütfen ama lütfen asla "neden ben" gibi sözler sarfetme. Birak bu konusmalar is gercekten ciddiye bindiginde yapilsin yada hic yapilmasin. Cogu zaman erkek kizin karsisinda sevimli olucam diye sacmalar. Dikkat et yani.

Trollemedim alay da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

selam söyle bizden
aleykum selam.

@marve abicim sevgili konusunda her insanla muhattab olmam diyorum,işin içinde duygusal birşeyler varsa her kızla ilişki yaşamam yani.çünkü duygusal bir ilişkiye cinsellik ön planda olarak bakmam uzun vadede birşeyler yaşamak isterim,bu nedenle seçimlerimi iyi yapmaya çalışırım.

iş cinselliğe gelince farklı i like one night stand relationship diyim ve kapatıyım konuyu sonuçta turizmciyim ve turizmin nimetlerinden yararlandım bayağı :)
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

ya fistan hakikaten troll mastersın abi başka birşey demiyorum sana.yani adam akıllı birşey sormuşum ama yok,illa bir ego tamini yani.

@xae abi koskoca topikte bütün mevzu alıntı yaptığın post mudur allah aşkına yahu?

burda herkes bişi sordugunda cevap vermek zorunda mıyız ya?
gülüncek şeye de gülüyoruz
sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...