Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsasdsfs

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

bunda gülüncek ne var anlamadım. sırf başbakanımızın yaptığı herşeyle dalga geçelim her yaptığı şeye salak salak karşı çıkalım diye düşünen insanlar var diyicem birisi de gelip bana benim yazdığımı bana çevrilen şekilde yazıcak. ama salaksınız onu kabul edelim
Sosyal ağlarda paylaş

Pickles said:

bunda gülüncek ne var anlamadım. sırf başbakanımızın yaptığı herşeyle dalga geçelim her yaptığı şeye salak salak karşı çıkalım diye düşünen insanlar var diyicem birisi de gelip bana benim yazdığımı bana çevrilen şekilde yazıcak. ama salaksınız onu kabul edelim

Hayır.
Ve yanlışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Pickles said:

Önce forum kurallarını hatırlatıp kimseye salaksın diye hakaret edemeyecegini hatırlatayım.şikayet ettim.
Ayrıca bone artı bir
Sosyal ağlarda paylaş

Pickles said:

bunda gülüncek ne var anlamadım. sırf başbakanımızın yaptığı herşeyle dalga geçelim her yaptığı şeye salak salak olur olmaz karşı çıkalım diye düşünen insanlar var diyicem birisi de gelip bana benim yazdığımı bana çevrilen şekilde yazıcak. ama salaksınız olmuyor onu kabul edelim

Fix'd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...