Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage mi Shaman mı ??

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

solidhammer said:

Elemental shaman oynıycağıma mage oynarımda baya mantıklı ikiside caster sonuçta dk oynıycağıma warrior oynarım aga ikiside melee ama warrior gerçek meleeeeeee

offf patiye üye alımının halen açık olduunu unutmuşum.. neyse.
ben belki elemental sevmiyom. ben belki lightninbolt sevmiyom. ben belki shamanı caster dps olarak sevmiyorum. ben belki büyü atıcaksam sadece büyü atmayı, totemlerle uraşmayı sevmiyorum.

caster bi class oynicaksam mage oynarım. elemental shaman değil. boomkin de değil. sp de değil. mage. belki ikinci olarak lock olabilir.

ve bu seni HİÇMİHİÇ ilgilendirmez. buna sen yorum dahi yapamazsın. hatta sen bence bunu anlayamazsın bile. anlamaya çalışsan dani, anlamlandırabileceğini sanmıyorum maalesef.

o yüzden, şimdi sen, bi git bak bakalım parkın ışıkları yanıyomu diye. biz de burda biraz wow muhabbeti yapalım.
Sosyal ağlarda paylaş

tatar, aslında varya mage ile geçirdiim 4 yıldan sonra shaman (enhace) böle rüya gibi gelmişti biliyomusun. oha manası bitmiyo oha ölmüyo, oha oha çok zevkli diye gezindim TBC ve WOTLK de. ama bu gün böle içime bi mage hasreti çöktü. wow classic ve TBC deki bütün end game bossları mageiimle kesmiştim. şimdi ne bilim arada kaldım :) mage bi de pro işi bi char. şaman fena fun ama mage kadar üst düzey profesyonellik gerektirmiyo (enhance). bi size sorim dedim işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

solidhammer said:

Elemental shaman oynıycağıma mage oynarımda baya mantıklı ikiside caster sonuçta dk oynıycağıma warrior oynarım aga ikiside melee ama warrior gerçek meleeeeeee

offf patiye üye alımının halen açık olduunu unutmuşum.. neyse.
ben belki elemental sevmiyom. ben belki lightninbolt sevmiyom. ben belki shamanı caster dps olarak sevmiyorum. ben belki büyü atıcaksam sadece büyü atmayı, totemlerle uraşmayı sevmiyorum.

caster bi class oynicaksam mage oynarım. elemental shaman değil. boomkin de değil. sp de değil. mage. belki ikinci olarak lock olabilir.

ve bu seni HİÇMİHİÇ ilgilendirmez. buna sen yorum dahi yapamazsın. hatta sen bence bunu anlayamazsın bile. anlamaya çalışsan dani, anlamlandırabileceğini sanmıyorum maalesef.

o yüzden, şimdi sen, bi git bak bakalım parkın ışıkları yanıyomu diye. biz de burda biraz wow muhabbeti yapalım.

Senin forumda açtığın saçma ve gereksiz (bana göre tabiki, btw are u mad bro?) topiğe benim yaptığım yorum seni niye rahatsız etti burası yorum yapmaya açık bir yer.

Yalnızca Elemental shaman oynıycağıma mage oynarım diyorsan ağzımla değil başka yerlerimle gülerim, ozaman büyüleri hoşuma gitmiyor diyceksin ki tiye alındığında kızmıycaksın adamım. Sölediğin okadar abuk ki elemantel shamanla magein ne alakası var oo evet paladinde exorcism castliyor oda caster afdsfasdfasdf

Benim yaptığım yorumlarda seni hiç mi hiç ilgilendirmez o zaman (hakaret etmediğim yada yanlış bişey söylemediğim sürece) HİÇMİ HİÇLERİ kendine sakla canım. Beğenmiyorsanda konu açma.

Neyse mage tam senlik Mage aç sen mage bide sinirlerini aldır valla bak cilde zarar :P
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Bunca zaman oynamışsın yeter bence. Healer yada tank aç.

şamanda healer denedim. aslında iyi de healarlık yapmaya başlamıştım bi ara :) çok stress bi iş. gear yeterliyse sıkıcı, yok ucu ucunaysa stressten strese giriyosun. ama sonra ekrandaki ufacık barlara kitlenmenin bana göre olmadıına kanaat getirdim. aksiyonun içinde olmam lazım benm :p

magekene çok işin oluyo. cc sorumluluğu, healerı koruma görevi, hepsine ek olarak abazan gibi dps yap. enhance şamanda eğlenceli ama bence soloyken eğlenceli. raidde mage kadar coşamıyosun. dediim gibi mage çok pro işi bi class herkes mükemmel mage oynayamaz. o yüzden sürekli uraştırıyo beynini yoruyo. bende özledim sanki kibi
Sosyal ağlarda paylaş

mage cok guzel bir class ama su an raid dps olarak kotu durumdaymisiz sanirim. forumlarda gorebilirsin, vodkadan bir mage arkadas bile yeter demis.

ama tabii en yuksek dps i yapmasak da en super class biziz. frost mage ile pvp yapmak cok zevkli. sonra yemektir, cc'dir, artik blood lusttir, portaldir... superiz.
Sosyal ağlarda paylaş

hunter 85 yaptım 3-5 hc de yaptım ama ıı ıhh zevk vermedi şimdi shamana gectim shamanı kasıyorum.ustelik hunter 85 te dps açısından gayet iyi durumda ama bende ego yok abi! kurtlar,baltalar,totemler zevk veriyor bana:) neydi o "unbreakable" videosu vardır ozamandan beri shaman hastasıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...