Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage mi Shaman mı ??

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

arcane mage i 2 tuşla oynuosun evet
arcane blast ve m missile
ama
arcane power
mirror image
trinket
time warp
evocation
mana gem
o an giden mana katsayısı
4 stackte proclanmayan mmissile
gelen mana kat sayısı
flame orb - m missile kombosunda mana gain yapayım derken dmg kaybetmemek için yüzde 15 mana tüketip başlamaya çalışmak.
bossun kalan hp sine göre başlanacak olan mana leak phase i
decurse gereken yerlerde global cd nin kısıtlaması
spell steal gereken yerlerde global cd nin kısıtlaması.
derken o 2 tuşa basmak cidden çok zaman alabiliyor.
ben hiç görmedim progress yapan guildlerde magelerin birinci olabilidiğini. aoe de desen ha keza.
2 tuş derken kıçımı yırtıyorum. ama yok abicim.
Sosyal ağlarda paylaş

bak bak abisi şuna bak ohooyy çok şekeer laan :)
benim mage: Kapuska

ismi kapuskas oldu, çünkü silmiştim, daha sonra arkaaşlar geri istediinde mal GM adının sonua S koyup geri vermişti ffs

ps: o diilde elde avuçta ne varsa paso şamana yatırmışım sonradan. şamana dual talent. şamana epik fly x 2 pöh. mage e çok işim var.

ha bir de ne sorucaktım. beyler. magein adı kapuskas kaldı ya. ben gene eskisi gibi kapuska olmasını istiyorum. işin güzel tarafı Kapuska adında bi lvl 1 char açmıştım kimse açamasın reserve ediim diy. şimdi ben bu Kapuskas adındaki lvl 70 mage'imi gitsem silsem gene sonra hemen ardındanyine aynı isimde, Kapuskas siye bi lvl1 mal bi char açsam ya da açtırsam bi arkadaşa. sonra da GMe yazıp lvl 70 kapuskas adındaki mage charımı salak kardeşim silmiş geri verirmisiniz diye ve devam etsem bu arada karakterin adı gitmesin siye hemen kapuskas adında bi lvl1 char açmaya çalıştım ama başkası almış bile diesem ağlaşsam ve adı Kapuskas idi, lütfen en azından geri verirken Kapuska yaparmısınız. desem öle bi GM i kafalayabilirmiyim ?? asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

he kısaca onu soruyodum :) istediin nickle diyosun ya, o nasıl olucak? GM kafasına göre çakmış sonuna S harfini (yunanlımıydı neydi zaten adam kapuskas ne anasını satim).

ama hıııı bi dk. şöle bişe vardı GM gelip de tikıtla ilgilenirken ben online değildim, adam online olmadıım için kafasına göre yapmak zorunda kalmıştı ever tab ya. ben bi alt charda online beklersem GM malını, kesin gelip bu isim alınmış BİLAER naapalım buna diye sorar dimi :D

peki 2. bi kere silmiş olmanın bi ehlikesi olurmu ne dersiniz ??
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

WOTLK çıkarken askere gittim sonra da çoook uzun bi süre bıraktım. işte ağustos 2010da başladım eylül ortasında gene bıraktım. wotlk nefret ettim. şimdi gene cataya başlayasım var fena eheh :)

sen döndün ben askere gittim zaten :) PWI oynuyorum ben şu anda günde 1-2 saat f2p cashshop kastırmıyo o yuzden :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

he kısaca onu soruyodum :) istediin nickle diyosun ya, o nasıl olucak? GM kafasına göre çakmış sonuna S harfini (yunanlımıydı neydi zaten adam kapuskas ne anasını satim).

ama hıııı bi dk. şöle bişe vardı GM gelip de tikıtla ilgilenirken ben online değildim, adam online olmadıım için kafasına göre yapmak zorunda kalmıştı ever tab ya. ben bi alt charda online beklersem GM malını, kesin gelip bu isim alınmış BİLAER naapalım buna diye sorar dimi :D

peki 2. bi kere silmiş olmanın bi ehlikesi olurmu ne dersiniz ??

senın o kapuskas olayı gm in mallığına gelmiş yoksa senın nick misal ka124!?! falan bişi oluyor sen tıklıyorsun yeni nick girme menusu acılıyor. bi sorun olmaz ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...