Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Balyoz’un hakimi son anda değişti.

Loxias

Öne çıkan mesajlar

said:
Perşembe günü başlayacak olan “Balyoz” davasına bakan mahkeme heyetinin başkanı değişti. Hakim Zafer Başkurt, Gebze'ye atandı.

İSTANBUL - “Balyoz” davasının ilk duruşması 16 Aralık Perşembe günü Silivri Cezaevi'ndeki duruşma salonunda yapılacak. Ancak ilk duruşmaya 2 gün kala davaya bakacak olan mahkemenin başkanı Hakim Zafer Başkurt Kocaeli'nin Gebze ilçesine atandı.

Başkurt'un yerine İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi heyetinden hakim Ömer Diken başkan olarak atandı.

“Balyoz” soruşturmasında 20 şüphelinin “tutuklu kalmasına gerek olmadığı” yönünde görüş bildiren hakim Başkurt, Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın da tahliyesi yönünde oy kullanmıştı
Sosyal ağlarda paylaş

sok sok sok

http://www.gamenewscenter.net/wp-content/plugins/WPRobot3/images/9a032_shattering-cover-detail.jpg

balyozda yeni dalga, azerothu balyozla kirdigi gerekcesi ile thrall ile yanci birkac shaman gozaltina alindi, konuyla ilgili yorumu sorulan orkbasi garros yaptigi basin toplantisinda "herpity derp herp derp HURRRRRRRRRR" diyerek tutuklamayi hukuksuz buldugunu soyleyip protesto etti

twilight's zaman gazetesinin iddealari ile ortaya cikan belgelerden sonra gazeteyi old godlarda aldigi para ile cikarttigi iddea edilen dothwing "old godlarla en ufak baglantimi bulurlarsa birakir outlande giderim heaaaaa" diye atar yapti, gazetecilere alev puskurttu

stormwind demokrat hukukcular dernegi ise balyoz davasinin ustune gidilmesi konusunda krala tam destek verdiklerini acikladi, kral varian virin ise "azerotu kiranlar cezasiz kalmicak, bakin goruceksinzi bunun altindan neler neler cikicak, stormwinde ileri demokrasiyi getirip paladin&shaman vesayetine son verdik, cekemiyenler catlasin" seklinde aciklama yapti
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Viktor said:

sok sok sok

http://www.gamenewscenter.net/wp-content/plugins/WPRobot3/images/9a032_shattering-cover-detail.jpg

balyozda yeni dalga, azerothu balyozla kirdigi gerekcesi ile thrall ile yanci birkac shaman gozaltina alindi, konuyla ilgili yorumu sorulan orkbasi garros yaptigi basin toplantisinda "herpity derp herp derp HURRRRRRRRRR" diyerek tutuklamayi hukuksuz buldugunu soyleyip protesto etti

twilight's zaman gazetesinin iddealari ile ortaya cikan belgelerden sonra gazeteyi old godlarda aldigi para ile cikarttigi iddea edilen dothwing "old godlarla en ufak baglantimi bulurlarsa birakir outlande giderim heaaaaa" diye atar yapti, gazetecilere alev puskurttu

stormwind demokrat hukukcular dernegi ise balyoz davasinin ustune gidilmesi konusunda krala tam destek verdiklerini acikladi, kral varian virin ise "azerotu kiranlar cezasiz kalmicak, bakin goruceksinzi bunun altindan neler neler cikicak, stormwinde ileri demokrasiyi getirip paladin&shaman vesayetine son verdik, cekemiyenler catlasin" seklinde aciklama yapti

ASFADSDHSHAS
Sosyal ağlarda paylaş

çok bi hukuk noobuyum. aramızdan allahın izniyle harvard law school a bile gidecek insanlar çıkacak allahın izniyle inşallah.biri de bana açıklasın, her bir duruşma sonrasında diğer duruşma en az 15-20 gün sonraya veriliyorken; hele kin gün sürmüşken iddianamelerin okunması.türkiyede her hakimin her dava dosyasını bilme gibi bir zorunluluğu mu var yoksa bu adam 2 günde her şeyi yalayıp yutup bu insanların tutukluluğunun devamına karar verecek kadar süperzeka(yanlı) mı?
captain obvious koymayın, kafam iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

sir said:

evrim teorisinin de yanlış olduğu belgelerle kanıtlanmıştı, bu da onun gibi heralde.

neyse fetullah biliyo işi, komutanlığın içine sızıp döşemelerin altına saklıyo belgeleri, seni sinsi şey seni.

Yok şimdilik insanların telefonlarına "sehven" numara eklemekle yetiniyorlar

Darbe.doc'lardaki tarih hatalarina, belgelerin güya hazırlandığı tarihlerde varolmayan dernek-kuruluşlardan bahsetmesine hiç girmiyorum tabii, bi kulaktan girecek diğerinden çıkacak çünkü biliyoruz =]
Sosyal ağlarda paylaş

Askerler hazırlamış 2003'de darbe yapalım diye, sonra vazgeçmişler (bunun nedenini araştıran da yok), aradan yıllar yıllar geçmiş ama belgeleri fln yok etmemişler, aman nolur nolmaz dursun da önümüzdeki yy.'da kullanırız belki diye saklamışlar. Hatta 2010 Ocak'ında ortaya çıkan belgelerden sonra bile darbecilerin pişkinliği bitmemiş, delilleri saklama, yok etme zahmetine girmemişler ki 2011 Şubat'ında yepyeni deliller bulunuyor.

eh be birader buna da kimi insanlar inanıyor ..
Sosyal ağlarda paylaş

o ne ki yunusemre, gomdugu silahlarin krokisini mutfak masasinda birakan ozel harekatci komutadan sonra bu davada hicbiseye sasirmiyorum ben artik =)

edit: bu da bonus olsun, iki sene once yazmisim

Leopar said:

...ama gomdugu silahlarin krokisini mutfak masasinda birakan ozel kuvvetci askerden sonra pek sasirtici gelmedi yani ne yalan soyliyim. sasirtici olan sey boyle anaokulu sinifi organizasyon seviyesine sahip bir orgutun nasil bu kadar "basarili" oldugu =P
Sosyal ağlarda paylaş

masumiyetlerini kaçmamalarıyla mı açıklıyoruz? fantastico =)
kaçmayan bütün suçluları serbest bırakalım derim ben. adam gelmiş teslim olmuş, öyleyse masum.

"beni orgeneral alsın" küstahlığına ne diyosunuz siz esas? ya da "sen benim üstümü arayamazsın ulan" diyenlere ne diyosunuz? mesele zaten kriminal olduğu kadar, psikolojik de. adam sivili küçük görüyor yahu, tanımıyor..

bikaç ay öncesine kadar yargılanacağına bile ihtimal vermeyen adam belgeleri niye yoketsin, niye kaçsın? daha önce hiçbi darbeyi yargılamamış bi ülkede darbe planı yapmak kadar risksiz bi iş olabilir mi?

neyse ki artık kazın ayağı öyle değil..
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok konu aynen kalsın, ne de olsa ortada TSK'nın bütün kademelerine nüfuz etmiş, her türlü belgeyi kopyalayabilen, herkese her suçu isnat edebilen sihirli bir örgüt var ve hepsi komplo..yoksa darbeymiş, siyasete müdahale etmekmiş, kışkırtma operasyonları yapmakmış, bunlar TSK'nın tarihinde, geleneğinde yok ki?
Sosyal ağlarda paylaş

konu aynen kalmadi yine, dediklerimle ilgili bisey soylemedin.

ordunun icinde tabi ki boyle bi orgut falan olabilir, belki tutuklananlarin arasinda da vardir bu orgutun uyesi falan, buna ben bisey demiyorum.

ama ergenekon ergenekon diye kafalarina gore herkesi iceri tikiyolar bariz bi sekilde.

bu kadar bariz bi artniyet var ortada, rehberlerin "sehven" yuklenmesi (bu adam hala icerde sanirim, yukleyenler de disarda, kendileri polis.), begenmedikleri hakimi hemen kendi adamlariyla degistirmeleri, YAHU DARBE PLANINDA NIKOLA TESLA ISMI VAR, ahah neyse ya.

ya gercekten cok saf bazilari ya da artniyet var baska bi aciklamasi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...