Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

O kadar çok skill var ki. Hepsi de birbirinden kullanışlı üstelik aldığın skill'de bile farklı farklı perk'ler, kullanım şekilleri var. Dual wield mi yapacaksın, shield+1h mi yapacaksın, 1h+spell mi yapacaksın, spell+spell mi yapacaksın yoksa 2h'e mi koşacaksın, ya da hepsini geçip archery mi abanacaksın. Çok mutsuzum çok.
Sosyal ağlarda paylaş

ABİ AHAHAHAH

şunu yazmak için oyunu kapadım gudik aypod'la yazamazdım:

spoiler olmasın diye sadece şöyle diyorum. BAĞIRMA olayını edindim, jarl'ın evinden ayrılırken yanlışkla BODUS!!!! diye bağırıp adamın önündeki çanak çömlek ne varsa fırlatıp uçurdum ahah. esas bomba bundan sonra geldi:

arkamdan muhafız yaklaşıp "bu bağırma olayın bizi çok geriyor, lütfen buralarda kullanma" dedi. verebileceğim cevaplar arasında:

"too bad, there's a lot more where this is coming from"

of epic olmuş oyun, çanak çömlek devirsem bile hemen birileri "hop usta dikkat et" diye bağırıyor arkamdan ahah

hadi bonus 2 ss

Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Shout için iki word mü gerekiyor? Bir tanesini buldum ama kaldı öyle yadigar.

biri ilk dungeon'dan çıktı, tek başına da çalışıyor soul alınca. etraftan yazıları buldukça kombinasyon yapabileceğiz.

Ben meger ultra high yapmamisim ayarları, ondan dokular düşük gözükmüş. Launcherdan yapınca cam gibi oldu oyun. Geri alıyorum doku eleştirimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru, şimdi öldürdüm ilk dragon'ı zaten. Bildiğin ensemdeki tüyler kalktı.

Konsola değil Kanal D'ye de çıksa oyun şu özellikleriyle her halükarda efsane olmaya aday diyebilirim daha şimdiden. Hani grafik yönünden konuşup ahkam kesiyoruz falan ama işin işitsel kısmına takılmıyoruz. Sanırım şu zamana kadar oynadığım müzik, seslendirme, işitsel efektler vb gibi şeyleri en iyi kullanan oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Steam'den aldım. 10 kere "server'lar meşgül sonra dene" mesajından sonra başladı indirmeye. 8MB/s ile iniyor. Ben bu mesajı yazana kadar %30 indi bile. Birazdan işe gitcem. Akşam ya da yarın aldığım anakart, işlemci, ram, grafik kartı kombosunu takıp başlicam bakalım. :)

Bu arada Steam üzerinden istediğiniz dilde indirebiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

level scaling dragonlarda var sanırım..
1 hafif scripted gibimsi zaten , 2. dragonu keserken alevinde durdum yayıldım biraz sonra çektim en dakdik 2 handerı kafasına kafasına vurdum öldü.
3. tek nefeste yatırıyo :/

werwwolf olmakta çok kolaymış.. 'oo panpa gel tkaılalım' dediler resmen.

bide carry limitin stamina levelupıyla artması çok zorladı, steel armor set +1hander+shield giyiyosun 200+ .loot falan yalan oluyo. (tek dungeona girip çıktım 1200 ü geçti weight mesela :P)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...