Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Mekanlar epik, bir dancina girdim adeta indiana jones izlemiş gibi oldum. Madenler filan var madencilik yapmak için ama ekipman lazım sanırım deneyemedim henüz.

Dokular biraz düşük çözünürlük ama pack cikaracaklarmis sanırım. Animasyonlar iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok sword board lejyoner yapıyorum ama yardiriyorlar bayagi 2h ile endiselenme heh. 2h dmgleri de 2 katı kadar zaten.

Haritada işaretin yere gidilecek rotayı gösteren clairvoyance büyüsü de çok iyi, illusion istiyor ve channeled. Ut3'teki rehber oklar gibi aynı. Makul ve istemiyorsanız kullanmazsınız ama ben duacisiyim hani şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Yok sword board lejyoner yapıyorum ama yardiriyorlar bayagi 2h ile endiselenme heh. 2h dmgleri de 2 katı kadar zaten.

Haritada işaretin yere gidilecek rotayı gösteren clairvoyance büyüsü de çok iyi, illusion istiyor ve channeled. Ut3'teki rehber oklar gibi aynı. Makul ve istemiyorsanız kullanmazsınız ama ben duacisiyim hani şahsen.

Hah saol, bunu gerçekten merak ediyordum :=)
Sosyal ağlarda paylaş

ortamlar çok iyi, sisli ormanlar dağlar şelaleler falan böle middle earthte dolaşıyor gibiyim süper olmuş. grafikleri çok kurcalamadım ama radeon 5770le rahat rahat oynuyorum şu an, gölgeleri falan kısarsam daha da rahatlar muhtemelen.

menüler çogötü ama alıştım, npclerle olan dialoglarda güzel baya bence.

oyun olmuş hacı.

bide whiterun'da büyü nerde satılıyor lan :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...