Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

o omuzluk kafaya carpar, cok sacma diyenler de yine kıvırmıs ehue.

fizik kanunları ile fantezi klişelerini aynı kefeye koymasaydın keşke de ciddiye alınabilecek bir nükte girişimi olsaydı.
Sparkcaster said:

alakası yok, settingde elf nasılsa öyle eğip bükemezsin, bütün oyunlara standart elf steryotipini koyup kuzeye gidince sakal eklemek biraz abuk olmuş

bosmerler sakallı olagelmiş oyunlarda evvelden, oblivion'da kimsede sakal yoktu zaten o motorla beceremedikleri için.
Sosyal ağlarda paylaş

boone said:

oğlum kılıçla ejdarha öldürmeli bu oyun ne kadar güzel olabilirki.!!!

gerçekçilikten mi bahsedioruz yani? wari adam dragona dalaşıcaksa fire (yada dragon hangi element kökenliyse) resistanslı bi shield alır..yada full body zırh artık posibilite meselesi.. sonuçta yaratığa yaklaşıcaksn başka şansn yok. dragon sana uzaktan zarar verememeli ki yanına gelicek.. genelde bu kurgu dragonun breath olayı kotalanarak halledilir. skyrimdede öyle die biliorm ben.. bikaç breath ataktan kaçtıktan snra iniş yapıcak. gerçekle uygun olarak ta ağır kütle yavaş hareket eder, hamlelerinden kaçıp boşluk yerinden vurucaksn falan.. iron-shortsword gbi çakıyla falan diil tabi orası ayrı :D

bu arada zenci elf mi olur? sorusu.. Drowlarımz vardı en basiti be :P gerçi elder scrolls kurgusu standart D&D kurgusundan farklı.. o yzden hiç girişmeyin bence. En basiti; elf kulağını spock gibi yapanlar da var, tavşan kıvamına sokanlarda...
Sosyal ağlarda paylaş

abicim heriflerin settingi isterlerse 3 memeli elf yaparlar, niye dert oldu anlamadim.

Mirage said:

Oblivion'da her karakterin yüzünde olan şapşal bakış da gitmiş yehu. :)

Yalnız bunun için yeni bilgisayar alınır ha.

aynen bunu yazmaya girdim ben de, acayip gaza geldim SSleri gorunce, INANILMAZ olmus direk.

bilgisayar alicagina konsol al abi, konsolluk direk TESler.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

ahaha abi koltuga uzanip dev ekran ve surround sesle skyrim > bilgisayarda 2 buklum skyrim.

konsolluk dememin sebebi kontroller acisindandi.

ben pc başında oynarken hiç de iki büklüm olmuyorum gayet deri makam koltuğumda gıcır gıcır sesler çıkartarak yayılıyorum. hani konsol karşısındaki kadar rahat değil ama abartılacak bi durum da yok. ayrıca surround sesler de konsola özel bişey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

ahaha abi koltuga uzanip dev ekran ve surround sesle skyrim > bilgisayarda 2 buklum skyrim.

konsolluk dememin sebebi kontroller acisindandi.

hala 23 inch monitorun yokmu PC de lol

skyrim kontrollor oalrak konsolda daha iyi?

abi konsutukca batiosun adsfadsfads

kesin PC yi satip laptop veya mac filan almissindir orda zevksiz amerikanalra uyup lol, masaustu PC ci olmayan adamlari bu bolume almiyalim artikasdfdasf
Sosyal ağlarda paylaş

@viktor & raz: ben isim geregi gunde en az 10 saat bilgisayar karsisindayim, allah oyun cikarsa gel al en rahat bilgisayar en rahat koltuk dese karsisina oturup mouse'a dokunacak halim olmuyor eve gelince. IT sektorunde calisan bicok insan bu durumda oluyor aksam eve geldiginde, konsollarin yukselisini biraz da buna bagliyorum acikcasi.

viktorcum desktop bilgisayarim bile yok benim evde 23 inch ekrani gectim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...