Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

gamepadlik bişiyi yok.
skyrimnexustan skyui çek bi kere menüler adam olsun, mousela rahatça hareket ediyosun zaten.
art of magicka / midas magic bunları sevebilirsin. yeni büüyüler mage craftları felan ekliyor.

deadly dragons dragonlardan unique drop ve bunlardan gelen craft + mob tweakleri getiriyor ama yeni başlıyosan zorlayabilir.

geri kalanı eye candy olur daha iyi texture felan.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oynadıgımda smith/enchant kasmıstım, hayvan gibi item yapınca expert bile normal gelmeye baslamıstı.
khajit actım sneak/archer gidiyorum. sneak 100 archer 56 oldu lvl 20. simdi videolarda sneak 100 yapan eleman trolun yanında oturup kalkınca gorunmez oluyor, arkasına gecip bacstap cekiyor. ben yapamadım yani tam görünmez olmuyor. olay ne burda
Sosyal ağlarda paylaş

marksman said:

ilk oynadıgımda smith/enchant kasmıstım, hayvan gibi item yapınca expert bile normal gelmeye baslamıstı.
khajit actım sneak/archer gidiyorum. sneak 100 archer 56 oldu lvl 20. simdi videolarda sneak 100 yapan eleman trolun yanında oturup kalkınca gorunmez oluyor, arkasına gecip bacstap cekiyor. ben yapamadım yani tam görünmez olmuyor. olay ne burda

perk var 100de açılan onu alıcan
Sosyal ağlarda paylaş

sneak bütün perklerini actım zaten. suan sadece archer skili artıyor, elden geldikce lvl almamaya calısıyorum. basından beri expert oynadıgım icin iyi para geliyo 5 k oldu evi aldım yancıyı bıraktım. illision ile gorunmez olup arkalarına gecip backstap cekmek cok basit geliyor bana. onun yerine ileriye ok atıyorum sesin geldigi yöne dönünce arkasından yaklasıyorum. two hand warriordan sonra baya zevkli geldi boyle oynamak ^^
bir de nasıl takla atıyor bu :D
Sosyal ağlarda paylaş

para sanmıyorum, bi yerlerde skill gain daha hızlı diyodu ama hiç denemedim. belki sırf npclerin hp/dmg artmıyorsa daha güçlü npcler spawn oluyosa equipmentta daha iyi düşücektir ama benim bildiğim sırf hp/dmg artıyor.

save et easyde geç blacksmithing forgea kaç parçada level atlıyo bak, sonra mastera al bi daha bak görürsün zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

sneak perklerinde silent roll var, çömelmişken sprinte bastığında takla atarak ilerliyor.

bir de krosis'in bulunduğu yerde 3 dragon word birden öğreniyorsun, throw voice diye. onu kullanıyordum ben dikkatleri çekmek için, çok daha eğlenceli :D

eyvallah. onu denicem.

bu son anda farkedildiginde takla atarak arkasına gecip backstap cekilebiliyo gayet hos oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Pusuladan 4 yön dışında herşeyi saklayan bir mod buldum. Questlere hiç bakmamaya karar verdim. Daldım oyuna. Saf RP yaparak ne kadar ilerleyebileceğim acaba. Şu anda mesela asla ejderha öldürmemeye kararlıyım, hayatımı kurtardılar. Adam kardeşime gitti dedi ama ölümden son anda kaçmışım, ellerinde adım da var, asla gidip de arkamda iz bırakmam. Öldürmekten hoşlanmayan, undeadlere karşı özel bir ilgisi olan, otoriteye saygı duymayan, başkalarına güvenmeyen, nord bir hırsız kız oynayacağım.

Oblivion'da RP çabalarım hemen ölmüştü, Morrowind'de süper girmişti, Skyrim nasıl olacak bakalım. Bir şekilde ana göreve çekilebilecek miyim? Etrafta sandbox modunda epey dolaşacak mıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...