Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

ejderler sallamıyor ki başka dilleri, fransız garson gibi davranıyorlar. gayet wad heh.
Sparkcaster said:

skyrimde bütün isimli itemların çok düşük levellar için yapılmış olduğundan bahseden benim önceki oyunlarda bs olmadan item scalingin nasıl olduğunu sorduğumu anlamanız gerekiyo

leveled item denen bir konsept var, lvl 40'ken bile en iyi sürümünü alamayabiliyorsun mesela dragonbane'in.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

Skyrim Creation Kitle beraber bir sürpriz gelecek deniyor yarından sonra,

official high-res pack en büyük ihtimal şu ana kadar.(steam olduğu için tabi sadece pc için XD)

Dogrulanmis bu, hi res pack geliyor

Ya uzuldgum tortanic yuzunden su oyunu satin alamadim, simdi steam workshopuda kullanamicam ya uhuhu

A PERSONAL APPEAL FROM DRAGONBORN, gief monies for skyrim kampanyasi baslaticam sanirim :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda arena olmadığını ilk farkettiğimde bi hışımla nette araştırmaya koyulmuştum. Meğersem expension pack içinde gelicekmiş. Resmi açıklaması vardı bir yerlerde. Bayağı kapsamlı bir şey olucak yani.

Edit: Assassin için (Hatta genel olarak oyunda) ırk olarak pek farketmiyor oynanış. Ama rp yapçam dersen Khajit/Woodelf al.

Skill olarakta benimkileri yazayım. Sneaking,Onehanded,Archery,Smith,Enchant,Alchemy,L.armor

Şuna benziyor build.
http://skyrimcalculator.com/#80538

Edit2: Oradan sadece dagger kullanacaksan onehanded/bladesman perkini çıkartabilirsin. Daggerlara işlemiyor(muş).
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Bu oyunda arena olmadığını ilk farkettiğimde bi hışımla nette araştırmaya koyulmuştum. Meğersem expension pack içinde gelicekmiş. Resmi açıklaması vardı bir yerlerde. Bayağı kapsamlı bir şey olucak yani.

Edit: Assassin için (Hatta genel olarak oyunda) ırk olarak pek farketmiyor oynanış. Ama rp yapçam dersen Khajit/Woodelf al.

Skill olarakta benimkileri yazayım. Sneaking,Onehanded,Archery,Smith,Enchant,Alchemy,L.armor

Şuna benziyor build.
http://skyrimcalculator.com/#80538

Edit2: Oradan sadece dagger kullanacaksan onehanded/bladesman perkini çıkartabilirsin. Daggerlara işlemiyor(muş).

teşekkür ederim. Khajit +10 Sneak,+5 Alchemy, Archery, Lockpicking, Pickpocket, One-handed pek faydalı geldi sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Rus keyi almayın bu oyun için, indirimleri kollayın misal greenmangaming 30 dolara verdi geçenlerde 2 ayrı gün.

Rus keyini hesaba eklenmesi dışında indirirken de vpn ile başlamak gerekiyor, ayrıca steam libraryden giremiyorsun oyuna ayrı bir kısayol yaratıp bikaç ek komut ekliyorsun o kısayola.

Ayrıca ilerde Skyrim'in EU versiyonunu almak istersen alamıyorsun çünkü RU var diye izin vermiyormuş steam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...