Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Farklı bir "zorluk" ama; sıradan bir oyundaki gibi cheat yapan zorluk değil.

Bunu aşanların ilerleyen bölümlerde karşılaştıklarını anca görerek anlayabilirsin :p

Ağızlarından damlayan salyaları silerken, 100 katın büyüklüğündeki bossun sana one-shot çekmesi; "Şimdi yapıcam" diyip bossa koşarken arkandan uyarısız çıkan phantomun sana backstab çakması ve 3 saattir biriktirdiğin herşeyi kaybetme duygusu...

Yani zorluktan kasıt burada, senin canın 100000 benim canım 100 değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

yok yav failız :). buna bol bol gülünür,

peki o zaman aydınlatın beni,
bunlar aynı gen oyunlar dimi, yani devamı falan gibi? ( çünkü patide başlığını görmüştüm ).

Ha bide, benim oynadığım gerçekten boktan bi oyun dimi?

Gamespot tüm platformlar yılın oyunu seçmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Ebony ingot falan levelın arttıkça dükkanlarda bulabileceğin şeyler. Mağaralarda falan belki maden olarak karşına çıkabilir. Kalp componionların mekanında var bir tane. Azura's star görevinde bir kaç tane lootlayabilirsin. Çıkar aralarda.

Çeşitli roguelike ve Souls serisini oynayan biri olarak özellikle Souls'taki karakterlerin one shot çekebilmesinin diğer oyunlardan bu kadar farklı bir kefeye konulmasını anlamakta zorlanıyorum bende :/ Tower guardı geçebilmek için her tarafı öküz gibi grindleyip tek vuruşta ölmek yerine iki vuruşta ölecek seviyeye gelmek ve bu arada iksiri içebilmek için kendine zaman tanıyacak kadar boss'u iyi tanımak gerekiyor. Başka oyun bunu yapsa "paso grind yaptırıyor, bu çağda level scalingsiz open world oyun mu olur, çok zor" diye ağlayan ign editörleri oyuna 3 puanı anca verirdi mesela. Tabi ki zorluğu sadece hp olarak ölçen oyunlardan daha iyi ama sırf zor diye souls modası yaratılması bence saçma bir olay. Zor ve güzel çok fazla oyun var.
Sosyal ağlarda paylaş

7.62 solo oynasınlar bütün zorluk seçenekleri tıklıyken o arkadaşlar heh, hp taş çatlasa %10 artmış oluyor oyun sonunda. :p

ebony ingot ve daedra heart bayağı ileri seviyelerde bulunabiliyor vendorlarda. heart companions'ların yatak odalarından birinde de var ve çaldıktan sonra spawn oluyor sanırım birkaç gün sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Daedra heart ı yüksek levellarda bütün alchemist vendorlarından alabiliyosun(tabi her zaman değil, arada sırada çıkıyo)

Onun haricinde college of winterhold da bi elf var o da satıyodu ama hangi levelda satmaya başlıyo veya çıkması garanti mi raslantı mı emin değilim. Ama her gittiğimde 2 tane buluyodum. Adını hatırlamıyorum da çömez yatakhanesinin 2. katında duruyo genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...