Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

abi biz dark souls antremanlıyız masterda oynuyorum problem yok henuz.ama block olayını çözemedim yani nedir.block kullanışsız ise bilelim :)

olm sağ tuştan değil.block yapıncada hayvan dmg yior ondan dedim.hani shield kullanmiyim boş yere 2 hand alırım madem dmg yicez
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha

ayrıca bu shout olayı nerde karşımıza cıkıyor.oyun fena değil ya.müzikleri sevdim özellikle.böyle bandit mandit kesmez bana dragon lazım :)

birde itemları kime satıyoruz bulamadım

ha birde çiçek böcek kelebek toplamak bi boka yarıomu sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ahaha

ayrıca bu shout olayı nerde karşımıza cıkıyor.oyun fena değil ya.müzikleri sevdim özellikle.böyle bandit mandit kesmez bana dragon lazım :)

birde itemları kime satıyoruz bulamadım

ha birde çiçek böcek kelebek toplamak bi boka yarıomu sdfs

dragonlar banditlerden kolay kesiliyo xD
Sosyal ağlarda paylaş

Cogu dandik :P ve an itibari ile girilmedik gidilmek yer kalmadi rafa kaldırıyorum oyunu...10 15 tane aptal side quest kaldı uğraşamam daha.

Oblivionu bu kadar kasmadınız leyn ayıp ayıp...30 yaşındayım rpg hastasıyım ama şu yaşıma kadar bu kadar dragon mındar etmedim hiç bir oyunda.Oyun sonu fail,aynı geyikleri görmekten sıkıldım bu kuşlarıda hangi troll yiyorsa bulamadım.

Son sözüm kahrolsun imparator yaşasın bağımsız skyrim.
Sosyal ağlarda paylaş

su sorulara bi cevap verin gencler:

abi su 2h silahlari biri evaluye edebilir mi (oha turkceye yeni bi kelime attim)

- battle axe 'in perk'u dandik gibi uzun savaslarda ise yarar sanki sadece. su an elimde Wuuthrad var axe olarak. ozel silah perklerinden sadece great sword unkine vermistim, greatsword olarak da full upgrade edilmis skyforge steel great sword var iste. sorun su ki, ben sanki warhammer kullanirken daha gucluydum lan. tamam swing falan yavasti, ama kodum mu millet sendeliyodu falan. perk'u de baya guzel. warhammer'a mi gecmek lazim ne diyosunuz? su an cidden gucsuz sanki karakter cunku greatswordla. wuuthrad'i test edemedim daha tam yeni aldigim icin.

- heavy armor'un archery e bi zarari oluyor mu yoksa boss gibi artirip adam gibi kullanabilir miyim? stealth falan icin degil, bildigin savas icin.

- ysengaard miydi neydi o companionlarin basi, o elemanin shieldini buldum, ama shield kullanmiyorum. lakin efektleri cok iyi. bunu disenchant edip sonra baska bi itema atabiliyor muyuz, yoksa artifact gibi isimli seylerde olmuyor mu bu? yoksa perk falan mi var bunun icin, bakmadim cunku hic enchant agacina daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

beyler bu oyunda block calısmıyor mu sdfs

level 2 yim henuz.köyden bi quest aldım.bandiy chieflere gittimde.bne lan block yapılmıyor.adam one shot kill çekiyor devamlı.vur kaç vur kaç mı kasıcaz.block ne işe yarıo

ahah
stamina drain acaip az ama blokları çok az olduğu için başta çok dandik kalkanlar
perklerini alıp biraz upgradeleyince adam oluyorlar ama genede dark souls kafasıyla oynanmıyor

salla yani taktiksel oynamayı dangır dungur git
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi biz dark souls antremanlıyız masterda oynuyorum problem yok henuz.ama block olayını çözemedim yani nedir.block kullanışsız ise bilelim :)

olm sağ tuştan değil.block yapıncada hayvan dmg yior ondan dedim.hani shield kullanmiyim boş yere 2 hand alırım madem dmg yicez

block perk ve +block veren itemlar var mı
expert'te giant filan tanklıyorum ben damage yemiyorum hiç blocklardan, belki master'da farklıdır ama sen baya damage yiyorsun sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Hammer baya iyi evet. Stagger sayesinde yanına gittiğin mage vampir tarzı kitelayan elemanları kesebiliyorsun. Armor pierce da baya sağlam damage arttırıyor. Bleed çok yalan geldi bana, zaten masterda bile combatlar o kadar uzun sürmüyor. Ama critten emin diilim denemedim.

Archersan hızlı olman lazım kite için, heavy armor da 70skill ve bi sürü gereksiz puan olmadan alamadığın bi perk yoksa baya yavaşlatıyor. Damage olarak etkilemiyor, sanırım saldırı hızı da etkilenmiyor.

Ysgramor. Ama kalkan kullanmadım bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...