Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

hakkaten op mu, o zaman harda falan alayım oynu. Her oyunda ilk karakterim mage oluyor ve amacım hep aynı; oyundaki bütün büyüleri bulmak, yapabilio hale gelmek ve diğer tüm büyücüleri biyad ettirmek veya tartaklamak eheheheh.

ama şimdi 2hander bi varyorum var, çok daha rahat kesiorm yaratıkları
Sosyal ağlarda paylaş

Dual hand lightning bolt ile tum oyunu masterda sorunsuz geciyorum..cift hand buyuyu koyunca stagger oluyor elemanlar..kalkarken bi daha..sonra bi daha..

archmage robe + morkei + frost(at)

disintegrate olayı bi kac yerde bug yapıyor demedi demeyin..Gaunturun mu ne bi kolyesinin (3 parca tek hale getirmeye calısıyoruz)son combatında hayaletleri bile toz hale getirdigi icin buglanıyor oyun..
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

bu shoutlari nerde upgrade edicem

biri disinda hepsi tier 1

bi de hem rogue hem mage olunabiliyor mu fazla stat falan kaybetmeden

mal gibi hem 2h hem 1h kastim warrior icin keske baska bisey secseydim

bi de heavy armor, smithing

shout listesi çoğunun nerede olduğu var wikiada.

bende hem mage hem rogue skilleri var ama anlamsız oldu ikisi. zaten sneak gidiyorsun heryere, herşeye bow atıyorsun. dest spelleri mi atayım bowla mı gireyim ikilemi saçma ikilem. sneaksen zaten conjure familiarlar sneakin içine ettiği için o da anlamsız. bow iyi vurduğu için familiar zaten komple anlamsız. ama alternation ve illusion faydalı olabilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

illusion perki silent spelle deneyebilirsin.. rogue tadı olur mu bilmiyorum
tomkat enchantment 100 olduktan sonra iç bi pot bas destruction mana cost düşüren enchantleri magicka gereksiz ötesi kalıyor. hatta 2-3 dala ayrı set kas, cloth ağırlık yapmıyor, ha yapar diyosan steed birthsignına geç +100 carry limit :)
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

soul çalmanın silah enchanti haricinde bi olayı var mı?
bide nette spelllist bulamadım ( bulduklarımda tırt ben de daha fazla buyu var onlardan ). var mıdır bi link

esas olayı o, eski oyunlarda smithing eşyayı 5-6'ya katlayamadığı için olmazsa olmazdı ama burada esprisi gitmiş bayağı nispeten.

tabii armor enchant'lamak için de lazım sadece ilk yaratırken, grand soul olarak bir de. daha azı çok gudik sonuç çıkarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

rehber lazım bana ya. çok yabancıyım oyuna ve açıkçası napıcam ne edicem hiç bilmiyorum. nette araştırdım biraz da tadıma uygun birşey bulamadım. bret midir nedir o race i seçtim, pure magic gideyim diyorum. lakin, ikinci kasabaya geldim her yerde insanlar o bana katıl diyor. o diyor ki git şu işi yap. nedir yani olayımız ne. hiç oynamadım bu serinin oyunlarını. obliviona bakmıştım az, sonra hile yaptım baydı tabi oyun.

var mı ya detaylı detaylı şöyle beginner guide. ingilzice türkçe farketmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

içine ne soul girdiyse o kalıyo, tavsiyem herşeyin soulunu alma eğer inventoryde çok fazla petty ve lesser taş yoksa

O zaman bu conjuration'daki otomatik soul trap perki cok kötü bir seymis yau. Ana silah olarak kullanilamaz bound silahlar o zaman. Anca soul trap yapmak istedigin zaman conjure etcen. E ne anladik. O kadar perk'i sirf soul trap yaparken silah cikarmak icin vermek cok gereksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

rehber lazım bana ya. çok yabancıyım oyuna ve açıkçası napıcam ne edicem hiç bilmiyorum. nette araştırdım biraz da tadıma uygun birşey bulamadım. bret midir nedir o race i seçtim, pure magic gideyim diyorum. lakin, ikinci kasabaya geldim her yerde insanlar o bana katıl diyor. o diyor ki git şu işi yap. nedir yani olayımız ne. hiç oynamadım bu serinin oyunlarını. obliviona bakmıştım az, sonra hile yaptım baydı tabi oyun.

var mı ya detaylı detaylı şöyle beginner guide. ingilzice türkçe farketmez.

hacıt takıl kafana göre, karakterinin nasıl olmasını istiosan öle oyna. guide da bu başlık iyi :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...