Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

black star'ı bilerek almadım çok daha iyi olduğu halde, azura en kraliçesinden daedra. morrowind'de verdiği perma stam regen yüzüğün (bilmeyen için: düşünün ki sprintliyorsunuz ve stam gitmiyor heh) kırk yıl hatırı var. bir nines, bir de azura'nın kalbi kırılmaz.

vay efendim sonra rp yapmıyormuşuz, tey tey..
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben ikinci word of powerı almadan önce dragon kestim bitane, ruhunu aldım.
word of powerı sonra aldım ama charge olmadı meret?
ühü?

Bide, sağ ele büyü alıp onu çıkartma olayını çözen var mı?
( ben deki daha orjinal deil, ay başını bekliorm orjinalde çözüldü mü o fena şey? ).

sonra bide,mage çok güzel lan.
Şimdi bide angelus tadında warrior yapıorm onu vampir yapıcam imperial yicem eheheh.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada yemişim assasini daha 2-3 perkim var destrucionda, 2 ele lighting bolt, %40 dmg perki bide dual cast perki.
One shot

ama bütün param kitaplara gidio ki araştırıp büyü bulmak çok zevkli ya çok seviorm süpğer

@aquila

peki önceden öldürdüğüm dragon için de geçerli mi
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Gangren said:

mutlaka soultrap enchantini alın, tam tembel işi :p

ahah 1 tane bile ruh emmedim abi nasıl yapılıyoki o silahsız bi yolu varmı bilmiyorum bile? kullancağımdam deilde merak ettim

Abi işte ben de o ruh emme büyüsüne gıcık olduğum için, silaha soul trap enchanti koydum. Öldürdüğün herkesin soulunu emiyor direk inventory'de uygun boş soulgem varsa.

Şukela
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

black starı azura ablaya teslim edersek noluyor peki?

insanlardan değil diğer canlılardan soul alabiliyor, grand sadece en güçlülerinden ama. powerplay için dezavantaj black star'a kıyasla, bu oyunda koymuşlar zaten bariz imba olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...