Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sufi said:

hayır o yok 3 flawless amethyst getir nişanlıma yüzük yapıcam questi var

var abi baya.
10 ayı öldür tarlama girdiler
derilerini yüz!

var yani böyle eften püften sıkıcı questler malesef. ha bunlar misc. gerçi.

main quest yapanlar baksın

esbern'i buldum ratway warrens'da buglandı şerefsiz ne kapı açılıyor ne konuşuyor. pf. help.

Sosyal ağlarda paylaş

lol, dag tepe random geziyor explroer rpg si yapiodum, inne girdim, kizcagzi dediki "bak cok delikanli bi nord abimiz var ama bok gibi durumda, hesabi kabardi silme kistiyorum borcunu illa odicem diye israr ediyor, nord kani iste" diye dertlendi

abimizi buldum, ikna ettim dedi "ya benim aile kalkani kayip, bul sana bi kac trick ogretcem" bende sazan gibi new vegas sitili yeni bi bash animasyonu filan gelir belki diye gittim aradim buldum

kasabaya geri dondum, adam disari cikmis DIN DIRIDI diey combat muzigi girdi, dedim gene kurt filandir guardlar keser amca ile konusmaya devam ettim, bak skillini arttiricam filan derken birden ustume alev kusuldu, bi dondum inn in tepesine ejder coreklenmis

konusmadan suratle cikmaya calistim (oblivion, f3,nv gibi dunyanin konusurken durmamasina alisamadim daha :p) tam eleman MINNETTARIM SANA, ARTIK BENDE BAR KOSELERINDE OTURMAKTANSA AZ MACERA ARIYIM konusmasi yapioduki dragon kapti goturdu adami, nereye atti ise bi daha goremedim abimizi
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Sufi said:

hayır o yok 3 flawless amethyst getir nişanlıma yüzük yapıcam questi var

var abi baya.
10 ayı öldür tarlama girdiler
derilerini yüz!

var yani böyle eften püften sıkıcı questler malesef. ha bunlar misc. gerçi.

main quest yapanlar baksın

esbern'i buldum ratway warrens'da buglandı şerefsiz ne kapı açılıyor ne konuşuyor. pf. help.

fix icin modu var, cekiver skyrimnexus dan esbern yazinca cikiyor
Sosyal ağlarda paylaş

valla dungeon mantığı benim bildiğim içerisini moblarıyla birlikte komple temizlemektir, havalandırma kanalından mobları bypass edip boss fight trigger ve loot beklediyseniz deus ex gibi bilemeyeceğim. 25-30 lockpick'le de master key açılıyor zaten.

belki daha 2-3 oyun söyleseniz "haa, hakikaten öyle" diyebilirim ama gelmiyor aklıma pek öyle oyun.

---------

ha bu arada:

daedra heart'ları biriktirin çünkü bayağı zor bulunuyor ve sanırım daedric hala oyundaki en iyi heavy set.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

var, thieves guild

@Sam, Dragonbone Plate Set en iyi heavy armor.

Ama Deadric silahlar, şu anda en iyi base damage sahip. Deadre Heart satılıyor bi shopta, 48 saatte yenileniyor stok.

deadric base armor dragon base armordan daha yuksek, deadric armor gormedim daha da en azından BS craft da oyle gorunuyor, butun improvementları yaptıkdan sonra mı dragondan daha kotu oluyor ? bilelim de ona gore kasmayalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Çok düşük kaldı benimde Heavy Armor.
Tüm melee mobları oneshotladığımdan hiç damage yemiyorum.

Heavy armoru kasmanın tehlikesiz bir yolu var, o da Brawl sanırım:

Dragonplate armor giyip, kuzeybatıdaki orc köyüne gittim. Chief ile brawl ediyorsun ama sana damage veremiyor, 1 saat açık bırakıp gidebilirsin yani :p
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Heavy armoru 100 yapmak mümkün mü acaba training dışında? Easyde falan oynayıp bol bol damage yemek ama ölmemek lazım heralde heh.

düşük canlı bandit, hp azaldıkça FUS RO DAH! bandit kendine gelene kadar self-heal. hem resto hem armor hem block training. profit! uzun sürecek tabii ama mümkün.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

görünüşü atmosferi şahane dungeonların da dizaynları kötü ötesi
zaten 13 yaşındaki amerikan sivilcelilerine göre yapıldığı için aşırı kısalar, üstüne sıfır yaratıcılıkla dümdüz ilerleme üstüne olunca aşırı çabuk sıkıyor

o ne sağda başka bir koridor mu var ? oley bakalım ne varmış

TOO BAD TAŞ YIKILMIŞ YOL KAPANMIŞ LOLOL DÜZ DEVAM EDELİM MADEM

ZANNENDATTANAAĞ.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Saçma olmuş o zaman, biri 90, diğeri 100 BS istiyor.

Ağırlık önemli değil, Heavy Armor'un son perk enteresan, inventory'deki ağırlıkta göstermiyor mu anlamadım orayı

şu açıdan saçma değil, 1 perk daha az harcıyorsun öbür rotadan doğrudan dragonplate'e gidersen. skill artırmak kolay, perk'in geri dönüşü yok. trade-off.

oblivion'daki gibi giyilen armor ağırlığı 0 oluyordur herhalde, almak istiyorum ama ulaşana dek çok gereksiz perk'ler var rotada maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...