Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
resliyorum cunki tadi damagimda kalmis bir kesif yaptim :P

oyunun online kismi co-op olarak asiri iyiydi ama bioware in aptal "pack al" dayatmasi yuzunden yalan oluyordu, hani vermintide oyniyoruzya ondan beterdi loot ve character acma sistemi

HS packi gibi pack aliyorduk, sansa rare cikiyrodu icinden, istenilen n7 sinif silahi bulmak milyonda bir sans oldugu gibi birde ustune ayni silahi lvl 10 yapmak icin 10 kere cikartmak gerekiyordu filan. atiyorum asari adept acabilmek icin bazilari 100 pack filan aciyordu, her packi 2.5 avrodan kakaliyordu bioware veya en zor seviyede bir mission istiyordu, randomlarla cok zordu bu

simdii shit ea oyun destegini cektigi icin bioware hic bakmiyor o yuzden cheat engine ile sinirsiz credit yapabiliyorsunuz tamamen client side oldugu icin

online serverlari acik ama oynayan cok az insan var onlarda onceden redditten toplanip oyniyor filan, oyun pvp olmadigi icin report kasan filanda yok

oynamak istiyenler varsa durtsun :P 5-10 liraya satiliyor artik oyun, cogunuzda bundle dan filan vardir zaten ahah

sonsuz packlerle sahane karakterler acip oyniyabiliriz fdgsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

valla o kadar da abartı bişi değil pack açma tarif ettiğin gibi.
kısıtlı bi süre coop oynamışlığım var ve öküz gibi pack açtım.

cheat ile pack açtığın zaman tüm şeyi unlock ettiğinde coop oynamaya bi neden olmayacak zaten.

gold seviye zorlukta mı ne oynuyordum. patiden kimse ilgilenmedi gerçi coopla. ama duruyor yani oyun bende halen, oynamak isteyen varsa kurarım gene.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

valla o kadar da abartı bişi değil pack açma tarif ettiğin gibi.
kısıtlı bi süre coop oynamışlığım var ve öküz gibi pack açtım.

cheat ile pack açtığın zaman tüm şeyi unlock ettiğinde coop oynamaya bi neden olmayacak zaten.

gold seviye zorlukta mı ne oynuyordum. patiden kimse ilgilenmedi gerçi coopla. ama duruyor yani oyun bende halen, oynamak isteyen varsa kurarım gene.

kursana
Sosyal ağlarda paylaş

3 senedir ara ara oynuyorum ve n7 day dedikleri günde oynamanın keyfî çok ayrı diyebilirim. Packlerde zorlanildığına pek şahit olmadım ama su engine olayı duyunca sevindim. Coop için hala 3 dakikanın üzerinde beklemiyorum hocam. Sosyal medyada hayran ablalarin paylaşımlari kuvvetli :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...