Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Real Steel

Norak

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Filme birlikte gittigimiz arkadasimizin esi hamileydi. Modu surekli degisiklik gosterdiginden endiselenmistim baya bi "ya sevmezse ya begenmezse" gibisinden. Film'den cikinca "begendin mi?" diye sormak icin arkadasin esine dogru donuyordum ki bi baktim saga sola yumruk salliyor. Hah dedim begenmis. =)
Sosyal ağlarda paylaş

ya çok övmüşsünüz de ortalama filmdi yapmayın etmeyin asdfs

klişelere gönderme diyorsunuz, klişelerin allahı vardı filmde. O büyümüşte küçülmüş ufak çocuk tripleri zaten yıllardır "amirim bir vuruşta öldürürüm, bak yaparım bilirsin" tekmesiyle yok etmek istiyorum.

yerinde görsel efekt kullanımı ve tabii ki cCc Hugh Jackman reyiz cCc dışında filmin hiçbir artısı yoktu. Ha zaman geçirtir ayrı konu ama gayet klişe,

müzik kullanımı da çok kötüydü mesela,

filmi de çıktığı gibi izledim de baktım sevmişiniz, dalmayayım dedim adsfsda dayanamadım ama
Sosyal ağlarda paylaş

hayır birde şey çok komik,

filmin senaryo akışındaki en önemli karakter olan o dayaklık çocuk, filmin fragmanlarında sadece süs eşyası gibi iki veya üç kere gözüküyor.

Hani imdb'den takip etmeyen adam filmde çocuk olduğunu bilmeyecek bile ki ben bile bile fragmanın ardından böyle bir filmle karşılaştım diye hayal kırıklığı yaşadım.

KLİŞE FİLM YAPMADIK AGALAR GELİN FİLME diye klişe senaryonun en önemli karakterlerini fragmanlara koyma, seyirci gelsin parayı versin sinema salonuna girdikten sonra küfretsin yapıma, ama nasılsa para girdi cebe,

Çocuklu mocuklu ve klişenin allahını olacağını görsem fragmanda yine giderdim hugh jackman için ayrı konu ama asfsad
Sosyal ağlarda paylaş

başladım daha yardırmaya devam ediyorum,

tutmayın küçük enişteyi

ya hurdalıktan dünyanın en testisli robotunu şans eseri buluyorsun, hemde ölümden dönerek buluyorsun. Kimse ümit bağlamıyor ama çıkıp herkesi tokatlıyor, tokatlarken de önce sağlam dayak diyor ama sonra tokatlıyor.

Çıkıp en son dünyanın en ultra testisli robotuyla karşılaşıyor. Sözde dünyanın en iyilerini tek yumrukta indiren robot, 1 PUAN farkla maçı kazanıyor ve bizimkinde hiçbirşey yok, eblek eblek bakıyor.

Yok neymiş ses kontrolü bozulmuş, elle kontrol edecem beni izle, kenardan zıplıyor hopluyor falan da arkası dönükken veya yumruk altındayken görüyor her boku,

hani onu geçtim şu çocukla aralarındaki diyaloglar bile, bu kadar rezil olamaz ya...

O çocuk zaten evladım olsa vurur kargalara yem yaparım, o kadar net gıcık kaptım birde

baştan sonra klişe ötesiydi ya, hiçbir savunulacak yanı yok yani. İki aksiyon görüp hayal gücüyle bağ kurarak kendini o dünyanın içine atanlar dışında hiçbir şekilde bu filmin sevileceğini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

başladım daha yardırmaya devam ediyorum,

tutmayın küçük enişteyi

ya hurdalıktan dünyanın en testisli robotunu şans eseri buluyorsun, hemde ölümden dönerek buluyorsun. Kimse ümit bağlamıyor ama çıkıp herkesi tokatlıyor, tokatlarken de önce sağlam dayak diyor ama sonra tokatlıyor.

Çıkıp en son dünyanın en ultra testisli robotuyla karşılaşıyor. Sözde dünyanın en iyilerini tek yumrukta indiren robot, 1 PUAN farkla maçı kazanıyor ve bizimkinde hiçbirşey yok, eblek eblek bakıyor.

Yok neymiş ses kontrolü bozulmuş, elle kontrol edecem beni izle, kenardan zıplıyor hopluyor falan da arkası dönükken veya yumruk altındayken görüyor her boku,

hani onu geçtim şu çocukla aralarındaki diyaloglar bile, bu kadar rezil olamaz ya...

O çocuk zaten evladım olsa vurur kargalara yem yaparım, o kadar net gıcık kaptım birde

baştan sonra klişe ötesiydi ya, hiçbir savunulacak yanı yok yani. İki aksiyon görüp hayal gücüyle bağ kurarak kendini o dünyanın içine atanlar dışında hiçbir şekilde bu filmin sevileceğini sanmıyorum.

Hani su filme ve son zamanlarda cikmis bir suru guzel filme kotu demeni gectim, sagligin sihhatin acisindan filmleri ve vizyon modlugunu birak abi sen istersen.

Film yorumlarken bu kadar kin kusman fazla cidden. Film gayet guzeldi bu arada. Klisesi varsa var, ozellikle su yazar grevinden beri gordugum en iyi hollywood yapimlarindan biriydi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...