Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transformers: Dark of the Moon

Azure_Knight

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

yeni geldim filmden, tek bir cümle kuracağım

buradaki herkes götünü açsa, fotoğraflarını çekip stop motion yapsak şu filmden iyi olur.

Görsel efekt departmanında çalışan abilere saygı duruşu olaraktan 4/10 veriyorum. Gerisi bomboş bir film

http://images.cheezburger.com/completestore/2011/5/13/b5163833-b97a-4829-88c7-37a585eac9c6.jpg

HADİ LAN HADİ laf ağızdan bi kere çıkar. O götün stop motionını istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

10/10, A+, would watch again.

Konu: Lisansı oyuncakçıda (Hasbro) olan robotların birbiriyle savaşı.

Yönetmen: Michael Bay

Realist Beklenti: Shit blowing up, özel efektin dibi.

Bazılarının beklentisi: Shawshank Redemption

Sonuç: Realist beklenti tam anlamıyla karşılanıyor.

Bazıları: BAWWWWWWWWWWWWW.

Özet geçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

bişey dicem. super 8 de spielberg'in adının kocaman yazılmasına açıklama yapan arkadaşlar, bu filmin afişinde neden michael bay'den başkasının adının olmadığını da açıklasın. michael bay marka mı şimdi? yoksa güzel konuların içine eden ve film işleme özürlüsü olan bir yönetmen mi?

bırakın da nefes alalım
Sosyal ağlarda paylaş

beklentimi tam olarak karşıladı. aksiyon ve görsel efekt olarak mükemmel bir film. Nesini beğenmediniz anlamadım. Bunun dışında beklentiyle giden insanlara birşey diyemiyorum zaten. Eminim aynı arkadaşlar Scary Movie'ye gidip korkmayı da bekliyorlardır. =)
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci filmden iyi ama yine de meh yani, vazgeçtim hatta ne 7'si ya, alsa alsa efektlerin hatrına 6 alır. Arkadaşlarla fazla dalga geçip eğlenerek izleyince film eğlendirmiş gibi düşündüm galiba.

DarKRideR said:

buradaki herkes götünü açsa, fotoğraflarını çekip stop motion yapsak şu filmden iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Bursa kent meydanında gittim, gitmez olaydım.

3 boyutlu her filmin görüntülerini biraz karanlık bulurdum ama bu sefer cidden boku çıktı. Arada bir gözlüğü çıkarıp aydınlık ve karmaşık olan görüntüye bakmak zorunda kaldım ne olduğunu anlamak için.

bir daha 3d filmlerden oldum olası uzak duracağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ister IMAX olsun ister digerleri olsun 3D hissiyati pek az yine filmde. Azdan kastim cogu sahnede yok 3D olayi. Beceremiyorlar mi desek, zor geliyor yapmiyorlar mi desek bilemedim ama beceremiyor olsalar pek az olan 3D sahneleri de yapamazlardi.

Bu arada IMAX olmazsa, Reald 3D oneririm. XPanD en kotusu bu siralamada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...