Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transformers: Dark of the Moon

Azure_Knight

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

|Joker| said:

Pati neyi beğendi ki bunu beğensin. Ne uzaylı robot arabalar mı? Allah belalarını versin be yuh barı kız koysalar ona baksak!

valla kusura bakma ama transformers beğeniyorsan ya 7 yaşındaki bir erkek çocuksundur ya 13 yaşındaki ergenliğe yeni girmiş erkek çocuk :D

çok saçma. gorsel efekt aksiyon ve bolca bılgıldak meme izlemeyi sevemez mi bi insan?
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

goldbären said:

|Joker| said:

Pati neyi beğendi ki bunu beğensin. Ne uzaylı robot arabalar mı? Allah belalarını versin be yuh barı kız koysalar ona baksak!

valla kusura bakma ama transformers beğeniyorsan ya 7 yaşındaki bir erkek çocuksundur ya 13 yaşındaki ergenliğe yeni girmiş erkek çocuk :D

çok saçma. gorsel efekt aksiyon ve bolca bılgıldak meme izlemeyi sevemez mi bi insan?

bıngıldak meme dediğin de megan foxun plastikleri.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

mokoko said:

goldbären said:

|Joker| said:

bıngıldak meme dediğin de megan foxun plastikleri.

adamın ilgi alanı farklı belli ki megan'a plastik dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

dimidim mi ben? didimdi mi? zuzaylı didimdi işte!

o değil de starların güzellik skalası yanınıza gelince ne yapacağınızdan çok starlar içerisinde bir karşılaştırma olm. ciddiye alınması garip bişi hani.

bunun bi de şey tarafı vardır tabii bak o daha güzel. "çok süper hatun nikahıma alırım, şu kadar borcum olsun tırıvırı"

her neyse işte bunları da ciddiye almıyoruz ve megan fox acaip kaprislidir olm. anandan emdiğin sütü burnundan getirir gibi mantıklı açıklamalar çerçevesine çekmiyoruz açıklamayı.

yirim onu ben kıvamında tutmaya gayret ediyoruz.

imza:müdüriyet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...