Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizcede ?

Angelotti

Öne çıkan mesajlar

mainstream (bunun türkçesi ne oluyor yaf) kanalları hiç izlemediğimden anlayamayacaktım normalde ne dediğini ama bugün show'da bir film seyrederken anladım, hakikaten abartmışlar olayı..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

+1
Nerde ne özenti varsa cnbc-e diye diye geziyor. Bi ara angel veriyolardı, bir dizi bu kadar bktan olabilir yalan rüzgarı bile ondan daha iyidir ama millet angel angel diye kuduruyodu. Bazen güzel filmler çıkıyo ve south park ile simpsons güzel gerisi fos ama naparsın özenti millet entel takılacak ya çok gülüyorum hehe.

said:
Deep-Night, 10 May 2003 22:47 tarihinde demiş ki:
cnbc-e niz batsın! Sırf özentilik başka birşey değil.Beğendiğinizden de değil. dünyanın en kötü filmi çıksa cnbc-e de oynasa yine seyreder ve beğenirsiniz.Önyargı.[hline]Mutlu olmaya yetmez ki...
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Bi tv kanalını izlemenin neresi entellik veya neresi özentilik.Yorum yapmadan önce düşünün biraz...
Dizi/film olur begenirsiniz veya begenmezsiniz ne yorum yaparsanız yapın,ama izleyicileri hakkında yorum yapma hakkına sahip degilsiniz.[hline]Everything is about Sex,Drugs and Rock n' ROLL !
Sosyal ağlarda paylaş

kimisi de çıkar "south park ve simpsons izleyen özenti" der. kim ehil bunu ya da öbürünü söylemeye?

south park'tan neredeyse nefret ediyorum ama simpsons'a bayılıyorum, "south park izleyenler özenti" deme hakkına sahip miyim peki? "zevkiniz kötü" filan denebilir belki subjektifliğin dayanılmaz hafifliğiyle ama özentilik biraz abartılmış bir suçlama..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

TV kanalını izlemek entellik değil belli tip programlar veren bir TV kanalını entel gözükmek için kullanmak olay. Böyle olunca da *oku çıkıyor olayın.Yakında `Geçende bir reklam izledim süperdi tabii ki cnbc-e de` gibi ultra sübjektif bir konu açılırsa şaşırmam.Cnbc-e ise iyidir olayını kınıyorum ben.[hline]Nefret etme! Özgürlüklerini kısıtmaktan başka bir şeye yaramaz.

[Bu mesaj Deep-Night tarafından 11 May 2003 01:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

entel görünmek istesem cheesy vampir dizileri veren bir kanal yerine history channel seyrettiğimi söylerim..

ki diyorum zaten.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

cnbc-e'de yayınlanan programlar genelde güzel ve izlenesi programlar olur.. ayrıca özellikle yayınladıkları filmler genelde güzel olur.. iyi olmayan programları da yok mudur? vardır..
bence güzeldir cnbc-e.. çok fazla tv izlemediğim için de pek takip edemiyorum güzel dizileri.. ama sp ve simpsons güzeldir çok severim kaçırmamaya çalışırım.. ayrıca söylediğiniz de saçmalıktır bence.. ben de bazı müzik türlerini sevmem ama dinleyenlere de çoğu zaman bişey demem.. onun yerine bunu dinle seversin derim.. kötü diyemem.. seviyosa seviyodur.. öyle entelce görünmek için (niye yapsın ki insan) saçma bi insandır..

(saçma sapan, daldan dala konan bi yazı yazmış olabilirim.. mazur görün yorgunum okuyamayacam)[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

cnbc e güzel kanal fln ama kanal özenildğini de ilk defa duyuyorum yani biri herkes izliyo diye izliyo olamaz cnbc e gibi geliyo bana.cümle düşük oldu toplayamadım neyse.

agresif bi cümle olmuş ama Cnbc-e rulz diyen arkadaşın da konu ile nereden bağdaştırdığını anlayabilmiş değilim.fazla formal oldu bu post sinir oldum....[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

Valla cnbc-E izlemek özenttilik ise özentiyim, entellikse de entelim. Sonuç olarak bence sizde biraz öyle takılın en azından sinema zevkiniz gelişir. Sinema konusunda objektif bir yapıyala film sunan ve bunun için reyting kaygısı duymayan TRT dışındaki tek kanal. Avanatajı ise TRT' den çok daha güzel bir kanal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...