Jump to content

eddy

=o=
 • Mesaj sayısı

  285
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

eddy hakkında

 • Rütbe
  eddy
 1. eddy

  prezervatif neden pahalı

  Puhahah git de eczaneye öğrenciyim abi verir belki ucuza.[signature][hline]Gözlerinizi kapadığınızda daha çok şey görebilirsiniz.
 2. eddy

  modem farkı..

  Kesinlikle Cneti öneriyorum sorunsuz kurulum ve kullanım,ısınma problemi yok,gayet hızlı[signature][hline]Gözlerinizi kapadığınızda daha çok şey görebilirsiniz.
 3. eddy

  Nasıl bir ölüm isterdiniz?

  Namaz kılarkan falan gelse çok süper olur ama o da %1 den daha az bir ihtimal :D[signature][hline]Gözlerinizi kapadığınızda daha çok şey görebilirsiniz.
 4. eddy

  Nba 2005 All-Star Kadroları

  Batının kadro güçlü gibi görünüyor ama bence doğu kazanır.[signature][hline]Gözlerinizi kapadığınızda daha çok şey görebilirsiniz.
 5. eddy

  Knight of honor

  Şu sıralar en çok oynadığım oyun süper bir strateji oyunu Osmanlı,Selçuklular falan da var kesinlikle tavsiye ediyorum. Oyunda kürdistan diye bir bölge var o biraz canımı sıktı çünkü tarihte kürdistan diye bir yer veya bir devlet bilmiyorum ama oyuna neden koymuşlar anlayamadım bilen varsa söylesin.[signature][hline]Gözlerinizi kapadığınızda daha çok şey görebilirsiniz.
 6. eddy

  Euro Trip

  Ben de önceden izlemiştim beni de robot ve tren sahneleri koparmıştı.[signature][hline]Gözlerinizi kapadığınızda daha çok şey görebilirsiniz.
 7. eddy

  Gmail invitation dağıtımı

  Ben gmailimi oradan aldım herhangi bir şey olmuyor ve sorunsuz kullanıyorum.
 8. eddy

  cocacola nin ne anlami

  Yaw bu konu daha öncede açılmıştı tekrar tekrar sıkıyor çoğu kişi gibi bende inanmıyorum.[signature][hline]
 9. eddy

  Gmail invitation dağıtımı

  abi anlatamıyormuyum kimsenin kimseye yollamasına gerek yok girip kendin alabilirsin iki dakikada[signature][hline]
 10. eddy

  Gmail invitation dağıtımı

  http://gmail.afraid.org adresinde mailinizi girince davetiye geliyor zaten direk.[signature][hline]
 11. eddy

  Geometri bilgisine güvenenler..

  :D haklısın ya birden atladım ama doğru diyorsun o zaman işi daha iyi bilenlere bırakıyorum. Geometriden 6-7 net yapan birisi olarak ben çekiliyorum.[signature][hline]
 12. eddy

  Geometri bilgisine güvenenler..

  hayır 15 çıkıyo hatta efg üçgeniyle adg üçgeni arasında 1/2 benzerlik var ordan ad=6 çıkıyo sonra g den dik indirdiğimizde bir benzerlikde ordan yapıyorsun ordan da 6 çıkıyo x de orda 6+6+3=15 çıkıyor.[signature][hline] [Bu mesaj eddy tarafından 03 Şubat 2005 18:06 tarihinde değiştirilmiştir]
 13. eddy

  Geometri bilgisine güvenenler..

  7. sorunun cevabı 15 galiba benzerlik kuruyorsun ama akıldan yaptım yanlış olabilir.[signature][hline]
 14. eddy

  Overclocking Guide

  ben biosa girdim ve sadece cas ve frekansı gördüm fre 100 mhz idi öyle bıraktım cas'ı da 2.5 di 2 yaptım herhangi bir fark olmalı mı? bana hızlandı gibi geldi ama psikolojik olabilir diye düşünüyorum.[signature][hline] [Bu mesaj eddy tarafından 02 Şubat 2005 19:28 tarihinde değiştirilmiştir]
 15. eddy

  Dandik Savaşlar

  Oyuna başladım fena değil gibi şu an incelemekteyim ama hoş olmuş tebrikler.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...