Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

80-85 Level kasma önerileri

Undisclosed

Öne çıkan mesajlar

ya bu vashjirde gittim (hordeum) legion fate tarafı efendıme söylyim orca avlama taş toplama odun parcalama butun questlerını yaptım etrafta hiç quest kalmadı. ama vashjir haritası kocaman yer bide dg leri hiç görmeden girememe çok aptalca olmuş gibi geldi madem böyle bi sistem koyucaktın lich king zamanında koysaydında millet hep yürüyerek gezerek gitseydi millet.

vashjirde forest bölümünden başka sol tarafındaki iki bölümdede questler mewcut sanırım ama mekanlar nerede onu bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk 2 lvl brc farm, sonra deepholm - uldum ve 84 olduğunuz anda twilight olmak üzere quest.

Stonecore'a girmeyin, eğer düzgün party bulursanız mutlaka Grim Batol yapın (1.5m kadar exp veriyor)

82-83 3 saatte
83-84 4 saat civarı
84-85 6.5 saatte kastım (1 saate yakın bugla uğraştım lol)

Bu süreler baya kısaltılabilir cinematic izlemeyerek, başka şeylerle vaki kaybetmeyerek falan.
Sosyal ağlarda paylaş

84 oldum hemen sorularımı sorayım.
1. Öncelikle twilight ne :P , zone ise nasıl gidilir.
2. BRC hariç hirbir instance yapmadım bunları yapsam yetermi 85 olmaya XP
3. Zaman kaybı olur yapma instance onun yerine questing yap 85te yaparsın rahat rahat diyorsanız instanceları hangi bölgeyi tavsiye edersiniz 84 için.
4. Yok instance ile kas itemda alırsın diyorsanız da bu sefer hangi instanceları kasayım zorlanmadan rahat yaparım.
PS:Resto druid veya feral dps ama dps içler acısı :P
Sosyal ağlarda paylaş

84 kesinlikle twilight, quest board'dan aldıysan quest'i zaten onlar seni yolluyor twilight'a ki hikaye zaten o şekilde başlıyor, hikayesiz gidersen quest bulamazsın büyük ihtimal. 84 olmadan önce vash'jir'deki dungeon'ı yapmanı önerirdim çünkü dungeon finder'dan kayboluyor direk heroic'i ile karşılaşıcaksın bu durumda ne yazık ki ( tanıdık bulup girmezsen ) Gerçi çok quest yok yani BRD gibi başka maden yok snrm exp için yani yapmasan da olur. Ben quest ile kasmanı tavsiye ederim özellike twilight'daki arena quest'lerini yap reward'ı item lvl 333.
Sosyal ağlarda paylaş

Twilight'a quest ile gidiyorsun. Chain garrosh baslatiyordu galiba. Azsharada falan quest yaptiktan sora geciosun oraya.

Twilight en saglam xp veren questleri barindiriyor. Kesinlikle orda kas derim. Ayni zamanda da surekli sirada ol dungeon icin. Hem saglam xp veriolar hem de 85 olunca hc icin bekleme suren kisalir. Spesifik dungeon ismi ise veremeyecegim. Hep random yapmistim o arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Uldum gibi epic bir mekani kacirdigin icin uzulmelisin bence. Uldum a kesin gidin, orda quest yapin vsvs. Cok hos bir mekan.

zaten yapıcam çok güzel olmuş çünkü map'ler, göndermeler fln, gayet hoş yani de 85 olup biraz instance lardan sıkılınca gitmeyi dusunuyorum. Ben 85 olduktan sonra daha kolay hc'lere fln akmak bi de daha hızlı exp almak için twilight'ı önerdim
Sosyal ağlarda paylaş

hyjal-deepholm-uldum şeklinde questledim ben. saatte 1.2 milyon exp falan alır şekilde.

paladin gibi questing için en dandik classla oynamıyor olsam uldum yerine twilight ile de bitirebilirdim ; gel gör ki mısır atmosferi cezbetti. eskilere göndermeler de cabası. deniz altı haritasıkadar baydığım bi yer olmamıştı 85e kadar , dailyleri gelse de repusunu kassam oranın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...