Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

tunca said:

sub ın sustained dpsi çok daha düşük mutilate e göre doğru ama kitelayabilen targetlara karşı bişiler yapabiliyo en azından. sub ın mobilitysi çok daha iyi shadowstep sayesinde, burst u de daha iyi mutilateden. bir shadowdancede her biri clotha 18k dan 4 ambush + 2 5 combo eviscerate atılıyo rahatça

teoride haklısın. eğer arenada güzel dans ediyosun sorun yok zaten.

ha bi de dansta 18k dan 4 ambush + evisler de 25k vursa 100 yapar zaten ki, %90 ratio yapmanız gerek o zaman da :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok 2 evise dedim zaten de, tartışılacak bişey yok şu durumda. ben mage özelinde söyledim zaten subtelty ile çok hakim olman gerek fighta, enerji ayarlayıp o dansta da faillamaman gerek ki, dance açıp kite lanınca hiç hoş olmuyo.

onun yerine mutilate olsan, fightı açıp 2 vurup vanish atıp, mage trinket/cc rotasyonu ayarladıktan sonra gelip vendettayla vurup öldüreceksin. zaten mage rog takımının en basic mantığı mage in genelde 2vs1 oynayıp, rogun sadece öldürmek veya trinket/cd bastırmak için ortaya çıkmasına karşı subtelty oynarken her haltı dodgelamayı ummak çok mantıklı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

"Snakes In An Arena"
"We quit school to play so let us win"---or something like that
"Get glad and make burgers"
"We don't have girlfriends so we make do with men"
"I still know what you did last game"
"CandelJa"
"BALLS DEEP IN ARCANE" 5 arcane mage
"You've got to be critting me"
"My other mount is your warchief"

Personal favorites:

Haiti got cataclysm beta
Nagas Belong In Slave Pens

Takım isimleri begendigim.
Sosyal ağlarda paylaş

hunter warrior olarak 2 noob arena takımı kurduk 2 ye 4 ratio ile pek bir şey beceremiyoruz. Şimdi sorum şu ki acaba hunter, warrior takımı çok mu kötüdür? Yoksa sadece noob olduğumuzdan mı kaynaklanıyor acep

gerçi healer'ı nuke'leyebilirsek sıkıntı çıkmıyor ancak bazı gruplar gear'dan mıdır nedir saniyeler içinde 2'mizi de yatırabiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...